نمایش 1 - 10 از 163
مسئول عقیدتی سیاسی بسیج دانشجویی اردبیل:
مسئول عقیدتی سیاسی بسیج دانشجویی استان اردبیل با انتقاد از روند سیر نزولی فرهنگ در دانشگاه ها گفت: افزایش ناهنجاری های فرهنگی و روابط نامتعارف میان دانشجویان، قداست دانشگاه ها را زیر سوال می برد.
پرچمدار تیم ملی ورزش های الکترونیک در مسابقات سئول:
مهران احمدی این نامی است که در روزهای اخیر زیاد شنیده ایم، جوان باغیرت اردبیلی که به مسابقات ورزش های الکترونیکی ISEF سئول کره جنوبی اعزام شد اما وقتی دید رقیبش از رژیم اشغالگر قدس است به خاطر حمایت از مردم مظلوم فلسطین از ادامه مسابقات بدون تعلل انصراف داد.
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان اردبیل؛
رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان اردبیل از بیانات رهبر معظم انقلاب به عنوان برنامه درسی اساتید نام برد و گفت: اساتید حداقل باید یک روز در هفته به مطالعه و تبیین بیانات رهبر معظم انقلاب بپردازند تا بتوانند با تبیین آن در جامعه در پیشبرد اهداف انقلاب ایفای نقش کنند.
یک دانشجوی فعال فرهنگی و اجتماعی اردبیل:
تشکل های مختلف دانشجویی به مناسبت روز دانشجو برنامه های متنوعی برای گرامیداشت این روز بزرگ در اردبیل در نظر گرفته اند که به دلیل تنوع زیاد و تعدد برنامه ها این مراسمات در طول یک هفته برگزار می شود.
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان اردبیل؛
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان اردبیل خواستار راه اندازی صنف سلبریتی ها در کشور شد و گفت: با ضابطه مند شدن فعالیت های سلبریتی ها در کنار برخورد قانونی با افراد حاشیه ساز، آرامش نیز در کشور پایدارتر خواهد شد.
جامعه شناس اردبیلی؛
جامعه شناس اردبیلی به آسیب شناسی اظهار نظر افراد سرشناس در خصوص موضوعاتی که اطلاع دقیقی نسبت به انها ندارند پرداخت و گفت: اظهار نظر و قضاوت شتابزده از افراد دارای مسئولیت های مدنی و حقوقی به هیچ وجه پذیرفته نیست.
یک شاعر اردبیلی
شاعر جوان اردبیلی با بیان اینکه گریه بر مظلوم، انسان را مدافع مظلوم می‌کند، گفت: اگر آن شخص، امام، وصیّ و جانشین صاحب شریعت باشد، در این صورت، انسان مدافع شریعت نیز خواهد شد.
کارشناس مسائل اجتماعی و دینی؛
یک کارشناس مسائل اجتماعی و دینی با بیان اینکه تغییر مُد در جامعه ناشی از بمباران تبلیغاتی در سایت های خرید و فروش و رسانه های غربی است، گفت: این امر ناکار آمدی متولیان امر فرهنگ در ترویج پوشش های اسلامی را نشان می دهد.
میلاد محمدی موسسه سرگذشت
گفتگوی خواندنی با کار آفرین اردبیلی عرصه فرهنگ و اقتصاد؛
کار آفرین عرصه فرهنگ و اقتصاد اردبیل به کلید اصلی کارآفرینی اشاره کرد و گفت: تغییر و تحول مثبت در جهت دیده‌بانی از جامعه و تعالی خواست‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی مردم راه گشای مشکلات موجود در جامعه است .
عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی:
عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به تبیین چرایی و اهمیت بزرگداشت روز ملی فناوری هسته ای پرداخت و گفت: بزرگداشت این روز بزرگ، بزرگداشت روحیه خودباری و اتکا به توان داخلی است.

صفحه‌ها