نمایش 1 - 10 از 160
یک دانشجوی فعال فرهنگی و اجتماعی اردبیل:
تشکل های مختلف دانشجویی به مناسبت روز دانشجو برنامه های متنوعی برای گرامیداشت این روز بزرگ در اردبیل در نظر گرفته اند که به دلیل تنوع زیاد و تعدد برنامه ها این مراسمات در طول یک هفته برگزار می شود.
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان اردبیل؛
دبیر قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن استان اردبیل خواستار راه اندازی صنف سلبریتی ها در کشور شد و گفت: با ضابطه مند شدن فعالیت های سلبریتی ها در کنار برخورد قانونی با افراد حاشیه ساز، آرامش نیز در کشور پایدارتر خواهد شد.
جامعه شناس اردبیلی؛
جامعه شناس اردبیلی به آسیب شناسی اظهار نظر افراد سرشناس در خصوص موضوعاتی که اطلاع دقیقی نسبت به انها ندارند پرداخت و گفت: اظهار نظر و قضاوت شتابزده از افراد دارای مسئولیت های مدنی و حقوقی به هیچ وجه پذیرفته نیست.
یک شاعر اردبیلی
شاعر جوان اردبیلی با بیان اینکه گریه بر مظلوم، انسان را مدافع مظلوم می‌کند، گفت: اگر آن شخص، امام، وصیّ و جانشین صاحب شریعت باشد، در این صورت، انسان مدافع شریعت نیز خواهد شد.
کارشناس مسائل اجتماعی و دینی؛
یک کارشناس مسائل اجتماعی و دینی با بیان اینکه تغییر مُد در جامعه ناشی از بمباران تبلیغاتی در سایت های خرید و فروش و رسانه های غربی است، گفت: این امر ناکار آمدی متولیان امر فرهنگ در ترویج پوشش های اسلامی را نشان می دهد.
میلاد محمدی موسسه سرگذشت
گفتگوی خواندنی با کار آفرین اردبیلی عرصه فرهنگ و اقتصاد؛
کار آفرین عرصه فرهنگ و اقتصاد اردبیل به کلید اصلی کارآفرینی اشاره کرد و گفت: تغییر و تحول مثبت در جهت دیده‌بانی از جامعه و تعالی خواست‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی مردم راه گشای مشکلات موجود در جامعه است .
عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی:
عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به تبیین چرایی و اهمیت بزرگداشت روز ملی فناوری هسته ای پرداخت و گفت: بزرگداشت این روز بزرگ، بزرگداشت روحیه خودباری و اتکا به توان داخلی است.
حجت الاسلام مسعود رجب نژاد
حجت الاسلام مسعود رجب نژاد
مبارز انقلابی اردبیل با بیان اینکه انتقال معارف انقلابی به جوانان وظیفه انقلابیون و مبارزان دوران ستم شاهی است، گفت: جوانانی که دوران انقلاب را درک نکرده اند وقتی با این معارف عجین شدند، در واقع انقلاب بیمه شده و هرگز آسیب نخواهد دید.
مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان:
مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان:
مدیرکل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک حرکت فرهنگی است، گفت: امروز افتخار جمهوری اسلامی این است که مقدرات مردم به وسیله خود مردم رقم می خورد.
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مهم‌ترین دست‌آورد فرهنگی انقلاب را رهایی از رسوخ فرهنگ استعماری غرب و بیداری اسلامی دانست و گفت: قدرت نه گفتن به افکار سلطه‌گران عالم، رسیدن به خود باوری و استقلال‌طلبی مهمترین آرمان انقلاب است.

صفحه‌ها