نمایش 1 - 10 از 81
تبیین نحوه خوردن و آشامیدن و استفاده از نعمت های الهی، یکی از مقوله های بسیار مهم سبک زندگی اسلامی است که تا به امروز کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
گزارش خبری؛
هوای پاک واژه‌ای است که ما را با خود به خاطرات می‌برد. خاطره روزگاری که وقتی پنجره اتاقمان را باز می‌کردیم، آسمان را آبی آبی می‌دیدیم، با تمام وجود هوا را به ریه‌ها می‌کشاندیم، آنقدر عمیق نفس می‌کشیدیم که تک تک سلول‌های بدنمان از هوای پاک، تازه و پرانرژی می‌شد.
آمادگی اردبیل در آستانه 40 الگی تسخیر لانه جاسوسی
آمادگی اردبیل برای 40سالگی تسخیر لانه جاسوسی؛
دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان اردبیل در آستانه راهپیمایی بزرگ استکبار ستیزی یوم الله 13 آبان با برنامه ریزی منسجم زمینه های حضور حداکثری آحاد مردم در 40 سالگی تسخیر لانه جاسوسی را فراهم کردند.
گزارش خبری حضور فرمانده سپاه پاسداران در اردبیل؛
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است و در طول چهل سال اخیر همواره رو به افول بوده است، اظهار کرد: استقامت و وحدت غیور مردان ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم ساخته است .
گاندو
مجموعه تلویزیونی «گاندو» به کارگردانی «جواد افشار» سریال شبانه شبکه سه است که از هجدهم خردادماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن رفته است.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در اردبیل ضمن شرکت در همایش بین المللی تازه های پژوهش در علوم ورزشی که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد از پروژه های مختلف فرهنگی و ورزشی اردبیل نیز بازدید و از نزدیک در جریان امور مربوط به جوانان استان قرار گرفت.
گزارشی از وضعیت سیل در گلستان و امدادرسانی به سیل‌زدگان
بعد از حدود یک هفته از وقوع سیل در استان گلستان با تلاش‌های صورت گرفته، میزان آبگرفتگی شهر آق‌قلا که در سیلاب اخیر بیشترین خسارت را دیده بود از 70 درصد آبگرفتگی، در حال حاضر به حدود 30 درصد رسیده است.
کالاهایی که در سال 97 رکورد شکستند/ سفره مردم تنگ تر شد
گزارش
سال 97 را می توان سال تورم و گرانی برخی از کالاها دانست. روند گرانی این اجناس به صورتی بود که یک موج گرانی در ابتدا شروع شده و متاسفانه کم کم به اوج خود می رسید.
ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
جمعی از دانشجویان اردبیل به تبیین ویژگی های یک نماینده خوب در مجلس پرداخته و گفتند: یک نماینده خوب فردی است که امکان برخورداری از ظرفیت های حداکثری را برای حوزه ی انتخابیه خود به ارمغان بیاورد.
مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان
پیشکسوتان کشتی کشور مطرح کردند؛
جمعی از مربیان و قهرمانان کشتی فرنگی جهان در گفتگو با خبرنگاران از درخشش کشتی فرنگی در اینده نزدیک خبردادند و گفتند: بازگشت پویایی به کشتی فرنگی اردبیل منجر به تعالی کشتی فرنگی کشور می شود.

صفحه‌ها