نمایش 1 - 10 از 78
گزارش خبری حضور فرمانده سپاه پاسداران در اردبیل؛
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است و در طول چهل سال اخیر همواره رو به افول بوده است، اظهار کرد: استقامت و وحدت غیور مردان ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم ساخته است .
گاندو
مجموعه تلویزیونی «گاندو» به کارگردانی «جواد افشار» سریال شبانه شبکه سه است که از هجدهم خردادماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن رفته است.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در اردبیل ضمن شرکت در همایش بین المللی تازه های پژوهش در علوم ورزشی که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد از پروژه های مختلف فرهنگی و ورزشی اردبیل نیز بازدید و از نزدیک در جریان امور مربوط به جوانان استان قرار گرفت.
گزارشی از وضعیت سیل در گلستان و امدادرسانی به سیل‌زدگان
بعد از حدود یک هفته از وقوع سیل در استان گلستان با تلاش‌های صورت گرفته، میزان آبگرفتگی شهر آق‌قلا که در سیلاب اخیر بیشترین خسارت را دیده بود از 70 درصد آبگرفتگی، در حال حاضر به حدود 30 درصد رسیده است.
کالاهایی که در سال 97 رکورد شکستند/ سفره مردم تنگ تر شد
گزارش
سال 97 را می توان سال تورم و گرانی برخی از کالاها دانست. روند گرانی این اجناس به صورتی بود که یک موج گرانی در ابتدا شروع شده و متاسفانه کم کم به اوج خود می رسید.
ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
جمعی از دانشجویان اردبیل به تبیین ویژگی های یک نماینده خوب در مجلس پرداخته و گفتند: یک نماینده خوب فردی است که امکان برخورداری از ظرفیت های حداکثری را برای حوزه ی انتخابیه خود به ارمغان بیاورد.
مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان
پیشکسوتان کشتی کشور مطرح کردند؛
جمعی از مربیان و قهرمانان کشتی فرنگی جهان در گفتگو با خبرنگاران از درخشش کشتی فرنگی در اینده نزدیک خبردادند و گفتند: بازگشت پویایی به کشتی فرنگی اردبیل منجر به تعالی کشتی فرنگی کشور می شود.
ساخت نمونه ‌های تیتانیمی به روش نوین در دانشگاه محقق اردبیلی
گزارش علمی؛
پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری پژوهشگرانی از دانشگاه ‌های کوچ ترکیه و صنعتی سهند تبریز و با به کارگیری روش نوین متالورژی پودر-فرآیند ساخت پیشرفته تفجوشی پلاسمای جرقه ‌ای موفق به ساخت نمونه‌ های آزمایشگاهی از جنس تیتانیم یافته شدند.
گزارش مشروح نشست خبری نهمین جشنواره عمار؛
اولین نشست خبری نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور نادر طالب زاده دبیر، وحید جلیلی مسئول شورای سیاست گذاری و سید رسول منفرد دبیر اجرایی این جشنواره در منزل شهیدان فاطمیه مفرد برگزار شد.
نشست صمیمانه هنرمندان استان با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)
هنرمندان استان در دیدار با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به تشریح پتانسیل های این قشر از جامعه پرداخته و اظهار داشتند: اگربه جایگاه هنرمندان در جامعه توجه شود، آنها می توانند در سیاستگذاری های کلان استان نقش آفرینی کنند.

صفحه‌ها