نمایش 1 - 10 از 73
ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
ویژگی های یک نماینده ایده آل مجلس از نگاه دانشجویان اردبیل؛
جمعی از دانشجویان اردبیل به تبیین ویژگی های یک نماینده خوب در مجلس پرداخته و گفتند: یک نماینده خوب فردی است که امکان برخورداری از ظرفیت های حداکثری را برای حوزه ی انتخابیه خود به ارمغان بیاورد.
مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان
پیشکسوتان کشتی کشور مطرح کردند؛
جمعی از مربیان و قهرمانان کشتی فرنگی جهان در گفتگو با خبرنگاران از درخشش کشتی فرنگی در اینده نزدیک خبردادند و گفتند: بازگشت پویایی به کشتی فرنگی اردبیل منجر به تعالی کشتی فرنگی کشور می شود.
ساخت نمونه ‌های تیتانیمی به روش نوین در دانشگاه محقق اردبیلی
گزارش علمی؛
پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری پژوهشگرانی از دانشگاه ‌های کوچ ترکیه و صنعتی سهند تبریز و با به کارگیری روش نوین متالورژی پودر-فرآیند ساخت پیشرفته تفجوشی پلاسمای جرقه ‌ای موفق به ساخت نمونه‌ های آزمایشگاهی از جنس تیتانیم یافته شدند.
گزارش مشروح نشست خبری نهمین جشنواره عمار؛
اولین نشست خبری نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با حضور نادر طالب زاده دبیر، وحید جلیلی مسئول شورای سیاست گذاری و سید رسول منفرد دبیر اجرایی این جشنواره در منزل شهیدان فاطمیه مفرد برگزار شد.
نشست صمیمانه هنرمندان استان با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)
هنرمندان استان در دیدار با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به تشریح پتانسیل های این قشر از جامعه پرداخته و اظهار داشتند: اگربه جایگاه هنرمندان در جامعه توجه شود، آنها می توانند در سیاستگذاری های کلان استان نقش آفرینی کنند.
واکنش های تویتری؛ جام جهانی یا جنگ جهانی
گزارش تحلیلی؛
همان طور که امروز جام‌جهانی در جریان است باید بدانیم که جنگ جهانی هم در حال جریان است،فعلا همه خوابند، به قول سلبریتی ها، جام جهانی روسیه را بچسبید، جنگ جهانی بحث مهمی نیست! فوتبال که سیاسی نیست؟
دانشجویان اردبیل در روز قدس
دانشجویان اردبیل؛
دانشجویان انقلابی اردبیل نیز همچون سایر اقشار مختلف مردم با حضور خود در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس علاوه بر خلق حماسه ای دیگر جلوه و شکوه خاصی به این رویداد جهانی در اردبیل دادند.
برگ دیگری از پروژه نفوذ؛
برگ دیگری از پروژه نفوذ؛
کاوه مدنی معاون فراری سازمان محیط زیست، در پیوستن ایران به توافق پاریس که می‌تواند تاثیرات مخربی بر اقتصاد کشور وارد آورد، نقش اساسی داشت.
در قالب طرح سلامت نوروزی انجام گرفت؛
رئیس‌ دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی‌ اردبیل‌ با اشاره به 11000مورد بازرسی‌، از معرفی۷۳ مرکز متخلف‌به مراجع‌قضایی و تعطیلی۱۶محل به علت عدم رعایت‌بهداشت در طول نوروز خبرداد و گفت:طی بازرسی‌های انجام گرفته 14تن مواد غذایی فاسد نیزمنهدم شد.
دستاورد های انقلاب در استان
بدون شک پیشرفت علمی کشور و رشد دانشگاه ها در سطح استان مدیون و مرهون انقلاب اسلامی است بطوریکه بعد از انقلاب اسلامی شاهد تاسیس و راه اندازی 22 دانشگاه و مراکزار آموزشی عالی در سطح استان بوده ایم.

صفحه‌ها