دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
26. خرداد 1397 - 23:53   |   کد مطلب: 6383
همان طور که امروز جام‌جهانی در جریان است باید بدانیم که جنگ جهانی هم در حال جریان است،فعلا همه خوابند، به قول سلبریتی ها، جام جهانی روسیه را بچسبید، جنگ جهانی بحث مهمی نیست! فوتبال که سیاسی نیست؟
واکنش های تویتری؛ جام جهانی یا جنگ جهانی

به گزارش ابصارخبر، زمانی که در جلسه رهبری با دانشجویان نامه یک کودک به ایشان خوانده شد که در آن آرزو کرده بود فوتبالیستی مثل طارمی شود، به خودم گفتم کاش اسمش در این جلسه برده نمی شد ولی حالا آرزو می کنم که هم طارمی در فوتبال موفق شود و هم اسرائيل زودتر از صحنه روزگار محو شود.

در همه اعصار، جام های جهانی به خصوص فوتبال همیشه فرصت هایی در اختیار استکبار جهانی بخصوص آمریکا و ایادی اش یعنی صهیونیست کودک کش گذاشته می شود تا آنها بتوانند بدون دغدغه و مشکل خاصی به اهداف شوم خود در جهان دست پیدا کنند.

در این میان از سلبیریتی‌های فضای مجازی گرفته تا رجز خوان‌های سیاستمداران و روشنفکران غرب و شرق که خواسته و ناخواسته به این آتش های برافروخته شده دامن می زنند تا شعله هایش هر چه بیشتر در غوغای جام جهانی پنهان شود.

آنچه که امروز بیش از بیش ماهیت این رفتارهای پلید بر فوتبال دوستان را آشکار می کند، رفتارهای ضد و نقیض  و دوگانه دشمن بشریت یعنی صهیونیست است که با فرستادن پیام های آرزوی موفقیت به زبان های فارسی و عربی برای رقبای فوتبال ایران،(بازی ایران و مراکش) توجه هواداران فوتبال را در غوغای جام جهانی به سمت خود جلب می کند تا در کنار تهاجم فرهنگی و عقیدتی به ملت های مسلمان، در دل های سست نیز نفوذ کرده و از این میان به اهداف شوم خود دست پیدا کند.

 

Image result for ‫پیام اسرائیل به تیم فوتبال مراکش‬‎

حسین امیدیان فعال شبکه های اجتماعی در حساب توئیت خود می نویسد: همان طور که امروز جام‌جهانی در جریان است باید بدانیم که جنگ جهانی هم در حال جریان است: جنگ قدرت های جهانی علیه یک ملت بی پناه.

وی می افزاید:سربازان ائتلاف عربی، هواپیماهای رژیم کودک کش اسرائیل، بمب ها و سربازان فرانسه و... یک طرف؟ انصارالله شجاع و سلحشور هم یک طرف. جالب این است که یمن با فاصله جلوتر از همه شان در حال حرکت است و نماینده سازمان ملل در حال نجات دشمنان از محاصره انصارالله در تکاپو است.

آصف می نویسد: امروز زمانیکه فرانسه هم به ائتلاف سعودی-اماراتی-آمریکایی-انگلیسی در حمله علیه یمن پیوسته است، همه در خواب هستند و رویای شیرین جام جهانی فوتبال با همه ستاره های نام آور و گمنامش را می بینند در حالیکه جنگ واقعی زمانی رخ می دهد که همه خواب هستند و دشمن کار خود را با دقت انجام می دهد.

به قول سیلبریتی های فضای مجازی جام جهانی روسیه را بچسبید و البته مد لباس و غیره را و در این میان جنگ جهانی علیه مسلمانان بحث مهمی نیست! اصولا فوتبال سیاسی نیست و یمن هم احتمالا جنگ نیست!!

فعلا همه خواب هستند وقتی بیدار شدند می بینند که پشته هایی از کشته ها ایجاد شده و حُجب و حیاها نیز به غارت رفته است.

زمانی که در جلسه رهبری با دانشجویان نامه یه کودک به ایشان خوانده شد که آرزو کرده بود فوتبالیستی مثل طارمی شود، به خودم گفتم کاش اسمش در این جلسه برده نمی شد ولی حالا که توئيت حمایتش از حرف آقا را می بینم، آرزو می کنم هم طارمی در فوتبال موفق بشود و هم اسرائيل زودتر نابود شود.

علی قلهکی دیگر فعال شبکه های اجتماعی در حساب توئیت خود به موضوع سیلبریتی ها پرداخته می نویسد: کینه از"طارمی‌" فقط بابت بازنشر پیش‌بینی قطعی رهبری در مورد نابودی اسرائیل نیست، طارمی خلاف سبک زندگی سلبریتی‌ها حرکت می کند حضور پررنگی در هیئات مذهبی دارد و در انتخابات به گزینه ها رای نمی‌دهد، به اسرائیل می‌تازد و مهمتر از همه نابودگر چرخه دیکته شده درمورد سلبریتی‌هاست.

میلاد شارعی می گوید: نمکی که طارمی روی زخم زامبی های برانداز ریخته ‌انصافا کم از موشک های سجیلی که قرار است زمین های حیفا و تلاویو را شخم بزند ندارد! 

خانم ایرانی هم می افزاید: طارمی متولد ۷۱ هست و این سال چندین شهید مدافع حرم  از جمله شهید حججی و شهید امربه معروف شهید خلیلی داده است، بهتر است با دهه هفتادی ها در نیفتید بخصوص متولدهای هفتاد  که یکی شان که سرش برود اعتقادش را از دست نمی دهد.

سید حسین نقوی حسینی از نمایندگان مجلس نیز در حساب کاربری خود در توئیتر به مقایسه گل ها پرداخته و نوشته است:دردنيايي كه گل زدن بازيكن چند ميلياردى را همه مى بينند، گلوله خوردن كودكان دیده نمی شود و این نشان می دهد که انسانيت در حال فراموش شد است.

گزارش: مهدی 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

مطالب فوق رامطالعه کردم انصافا تاثیرگذاراست.نقش بسیاری درفضای مجازی وحقیقی دارد.دست مریزاد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار