اخبار

نظرخواهی

شبکه اجتماعی مورد استفاده من

 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
ثبت نام خادمین شهدا
پانزدهمین جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
چهارمین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس

آخرین اخبار

اخبار ویژه

شهید داوود میرزایی
بسیج دانشجویی دانشگاه های استان اردبیل در خصوص شهادت جمعی از پاسداران حریم ولایت و شهید داوود میرزایی شهید منصوب به بسیج دانشجویی استان بیانیه ای صادر کرد.
جشن دانش آموختگی دانشجویان میكروبیولوژی در اردبیل+تصاویر
جشن دانش آموختگی دانشجویان رشته میكروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان؛
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان؛
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان از ارگان های دولتی و تصمیم گیران خواست، زمینه های غلبه بر چالش های موجود و حرکت به سمت آرمان های نظام را در دانشگاه فرهنگیان هموارتر کنند.
رئیس حوزه های علمیه استان
رئیس حوزه‌های علمیه استان هدف از تشکیل بسیج مستضعفین را زمینه‌ سازی پذیرش‌عدالتخواهی در جوامع عنوان کرد و گفت: حاکمیت آینده جهان در دستان مستضعفین است .
 شهید داوود میرزایی - شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان
شهید داوود میرزایی مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی مغان دانشگاه محقق اردبیلی از جمله مدافعان وطن بود که در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.
بازخوانی صدور یک فتوا
یادداشت؛
25 بهمن ماه سالروز صدور حکم امام خمینی مبنی بر ارتداد سلمان رشدی است. امام با حکم شجاعانه خود علاوه بر نشان دادن قدرت مرجعیت ، آمادگی و هوشمندی تاریخی آن، امواج ناشی از خشم و اعتراض جهان اسلام علیه این اقدام را سازماندهی کرد.
افق نو
وزارت خزانه‌داری آمریکا 9 فرد از جمله نادر طالب زاده و 2 مجموعه ایرانی مرتبط با کنفرانس افق نو را تحت تحریم قرار داد.
اینستکس
اصرار اروپا به پیش شرط قرار دادن FATF در کنار نامه برخی از وزرا به رهبری در مورد مسائلی که ممکن است در آینده در اثر عدم تصویب لوایح چهارگانه به وجود آید و محدودیت‌هایی که در این زمینه ایجاد می‌شود این شائبه را ایجاد کرده است که دست های پشت پرده ای به دنبال ایجاد فشار بر نظام برای پذیرش لوایح FATF هستند.
دبیرسیاست محیط زیست مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوی
دبیر سیاست محیط زیست در مرکز بررسی های استراتژیک نهاد ریاست جمهوی با بیان اینکه محیط زیست یک محور برای توسعه نیست گفت: محیط زیست در واقع مهمترین بستر توسعه است.
همایش چالش‌های پیش روی محیط زیست استان به منظور بررسی وضعیت محیط زیست استان با حضور اساتید و کاشناسان مرتبط با این حوزه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
راهیان نور دانشجویی نیمه دوم اسفندماه برگزار می شود
مسئول بسیج دانشجویی استان خبرداد؛
مسئول بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه راهیان نور فرصتی برای تعالی انسان ها و نزدیک شدن به خداوند متعال است، گفت:برنامه های نهفته در این اردو و تاثیر نَفَس های مطهر شهدا باعث از بین رفتن تهاجمات فرهنگی دشمنان می شود.
دانشجویان مشگین شهر همگام با آحاد مردم این شهر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، پرچم آمریکا و ادمک ترامپ را به اتش کشیدند
مردم ولایتمدار اردبیل با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ضمن خلق حماسه ای بی نظیر، چهلمین سال پروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.
دانشگاه آزاد اردبیل
رئیس ستاد دهه فجر دانشگاه آزاد اسلامي اردبیل خبرداد؛
رئیس ستاد دهه فجر دانشگاه آزاد اردبیل از اجرای 40 برنامه فرهنگی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در این دانشگاه خبرداد و گفت: دانشگاهیان دانشگاه آزاد با حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بردهان فتنه گران خواهند زد.
کرسی آزاد اندیشی
کرسی آزاد اندیشی با موضوع بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیله سوار در این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام مسعود رجب نژاد
حجت الاسلام مسعود رجب نژاد
مبارز انقلابی اردبیل با بیان اینکه انتقال معارف انقلابی به جوانان وظیفه انقلابیون و مبارزان دوران ستم شاهی است، گفت: جوانانی که دوران انقلاب را درک نکرده اند وقتی با این معارف عجین شدند، در واقع انقلاب بیمه شده و هرگز آسیب نخواهد دید.
همایش«تولد یک انقلاب»توسط بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل در سالن کانون پرورش فکری کودک و نوجوان اردبیل برگزار شد.
تریبون آزاد مکتوب در دانشگاه پیام نور اردبیل +تصاویر
تریبون آزاد مکتوب به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی توسط حوزه بسیج دانشگاه پیام نور اردبیل در این دانشگاه برگزلر شد.
بیانیه نهاد رهبری
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان اردبیل بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

وبلاگستان