پربازدیدترین ها

کد خبر: 6313 ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸

توسط دانشگاه فرهنگیان اردبیل برگزار شد؛

محفل انس با قرآن کریم در مهدیه اردبیل+تصاویر

محفل انس با قرآن کریم توسط دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل و با حضور بیش از 500 نفر از دانشجویان این دانشگاه در مهدیه اردبیل برگزار شد.

محفل انس با قرآن کریم در مهدیه اردبیل+تصاویر

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، شب گذشته محفل انس با قرآن کریم با هدف ترویج فرهنگ تدبر در قرآن کریم توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان و با همکاری بسیج دانشجویی و هیأت رزمندگان اسلام با استقبال بیش از 500 نفر از دانشجومعلمان این دانشگاه در مهدیه اردبیل برگزار شد.

حجت الاسلام زمانی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان در این مراسم ضمن تبیین ضرورت تدبر در قرآن کریم، نقش توجه دانشجویان معلمان در این خصوص را مهم و اساسی دانست و گفت: از آنجاییکه دانشجومعلمان، تربیت آینده سازان کشور را برعهده خواهند داشت باید ابتدا باید جهت خودسازی تلاش کنند تا بتوانند رسالت های خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

تلاوت قرآن کریم توسط فرهمند استاد دانشگاه و از قاریان ممتاز استانی، محمد حسین نعمتی دانشجو معلم منتخب کشوری در کنار تلاوت قاریان بین المللی استان رضامحمدپور و کریمی،اجرای تواشیح توسط گروه رضوان دانشگاه، مناجات خوانی توسط حجت الاسلام زمانی و ضیافت افطار از دیگر برنامه های این مراسم معنوی در مهدیه اردبیل بود.

انتهای پیام/