پربازدیدترین ها

کد خبر: 6396 ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۳۱

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق

دوره‌های فنی وحرفه‌ای برای دانشجویان دانشگاه محقق برگزارمی شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق از برگزاری دوره‌های فنی وحرفه‌ای برای دانشجویان این دانشگاه در ۷۵ رشته خبرداد و گفت: این دوره ها تابستان سالجاری برگزار خواهد شد.

دوره‌های فنی وحرفه‌ای برای دانشجویان دانشگاه محقق برگزارمی شود

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، ترحم مصری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق از برگزاری دوره های فنی و حرفه ای برای دانشجویان این دانشگاه در ۷۵ رشته  خبرداد و گفت: این دوره های کاربردی تابستان سالجاری برگزار خواهد شد.

وی با اعلام این خبر افزود: این دوره ها در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای ارتقای توان مهارتی و تخصصی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی و ایجاد زمینه های اشتغال و مشارکت آنان در فعالیت های اقتصادی و تربیت نیروی ماهر مورد نیاز بازار کار برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این دوره ها براساس تفاهمنامه منعقد شده بین دانشگاه محقق اردبیلی و اداره کل فنی حرفه ای استان اردبیل برگزار می شود، تصریح کرد: رشته های درخواستی دانشجویان از طریق دبیران انجمن های علمی گروه های مختلف دانشگاه نیازسنجی شده و دوره های مهارتی برای آنها برگزار می شود. 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه متقاضیان برای ثبت نام در دوره های مختلف بایستی از طریق آدرس اینترنتی http://reg.uma.ac.ir/ اقدام کنند، اضافه کرد: پس از ثبت نام دانشجویان در این دوره ها، اگر تعداد ثبت نام کننده ها به حدنصاب ۱۰ نفر در هر رشته برسد، کلاس جداگانه ای برای دانشجویان در دانشگاه برگزار می شود و در غیر این صورت دانشجویان جهت حضور در دوره مورد نظر به اداره کل فنی حرفه ای استان معرفی می شوند.

انتهای پیام/