پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
راهیان نور دانشجویی شمالغرب کشور
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
27. مرداد 1397 - 14:52   |   کد مطلب: 6626
استاندار اردبیل با حضور در دانشگاه فرهنگیان ضمن بازدید از این دانشگاه در جریان فرایندها و مشکلات این دانشگاه قرار گرفت.
بازدید استانداراز دانشگاه فرهنگیان اردبیل

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، بهنامجو استاندار اردبیل پیش از ظهر امروز با حضور در دانشگاه فرهنگیان اردبیل ضمن بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه و مشاهده مشکلات این دانشگاه در جلسه هیأت امنای این دانشگاه نیز شرکت کرد.

رضا عبدی سرپرست مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دبیر کمیتۀ استانی هیات امنا این دانشگاه به جایگاه و اهمیت دانشگاه فرهنگیان برای تربیت نسل فکور اشاره  و تشریح برنامه ها و ماموریت های این دانشگاه پرداخت.

وی در ادامه سخنان خود به بیانات مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا با هم فکری و  همکاری همدیگر ضمن تحقق اهداف بلند مدت دانشگاه، به پیشرفت کشور در حوزه های مختلف تربیتی،فرهنگی و اجتماعی نیز کمک کنیم.

 بهنامجو، رئیس کمیتۀ استانی دانشگاه فرهنگیان نیز در این جلسه  ضمن تآکید بر اهمیت دانشگاه فرهنگیان به بررسی راهکارهای توسعه دانشگاه فرهنگیان استان پرداخت.

 میرزاده سخنگوی آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و عضو هیات امنا نظرات و پیشنهاداتی برای کمک به دانشگاه فرهنگیان ارائه کرد

 کمیتۀ استانی هیأت امنای دانشگاه 12 نفر عضو دارد که استاندار رئیس، مدیرکل آموزش و پرورش نائب رئیس، رئیس دانشگاه مادر(محقق اردبیلی)  از اعضای کمیته می باشند.

انتهای پیام/

بازدید استانداراز دانشگاه فرهنگیان اردبیل
بازدید استانداراز دانشگاه فرهنگیان اردبیل
بازدید استانداراز دانشگاه فرهنگیان اردبیل
بازدید استانداراز دانشگاه فرهنگیان اردبیل

دیدگاه شما

آخرین اخبار