پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
4. آذر 1397 - 9:20   |   کد مطلب: 7010
بسیجی در زمان دفاع از میهن خویش، فرزند محرم و گوش به فرمان ولایت ، در جنگ نرم و مصاف با تنگنای اقتصادی فرزند رمضان پس در هر شعبی که قرار گیرد آن را به پیشرفتی عظیم مبدل می‌سازد.
بیانیه

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل به مناسبت 5 آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین با صدور بیانیه ای ضمن تبریک این روز به بسیجیان، بر تحقق آرمان های انقلاب اسلامی توسط بسیج تاکید کرد.

در این بیانیه آمده است: تقارن4 آذر سال 1397 هجری شمسی با میلاد فرخنده حضرت محمد مصطفی(ص) و امام صادق(ع) و هفته وحدت یادآور دورانی است که ملت ایران اعم از برادران و خواهران شیعه و سنی در کنار هم به ندای ولی فقیه زمان، حضرت امام خمینی(ره) لبیک گفتند و ندای هیهات من الذله را بار دیگر طنین انداز کردند و بنا به وعده صادق الهی(آیه 5 سوره قصص) پرچم عزت و پرچم اسلام را به اهتزاز درآوردند و حکومتی جمهوری و اسلامی را بنا گذاشتند که به فضل الهی پایه گذار حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) و حکومت مستضعفان خواهد بود.

معمار کبیر انقلاب این نیروی عظیم مردمی را لشکریان مخلص خدا نام نهادند و در 5 آذر 1358 فرمان تاریخی تشکیل بسیج مستضعفین و ارتش بیست میلیونی در مقطع حساس و سرنوشت‌سازی که نهال نوپای انقلاب اسلامی تازه پا گرفته بود را صادر کردند.

بسیج شجره طیبه‌ای است که در گلزار معطر انقلاب اسلامی روییده و رشد کرده است و روز به روز تنومند‌تر و ریشه‌دارتر می‌شود.حضور میلیون‌ها انسان عاشق انقلابی و مشارکت خیره کننده اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان بالنده، نخبگان و متخصصان در بخش‌ها و سازمان‌های متعدد و حرفه‌ای بسیج، این نهاد مقدس را به‌ عظیم‌ترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران در صحنه‌های دفاع از انقلاب و کیان کشور و همچنین سلاحی استراتژیک در عرصه بازدارندگی و مقابله با تهدیدات تبدیل کرده است.

بسیجی در زمان دفاع از میهن خویش، فرزند محرم و گوش به فرمان ولایت است و در جنگ نرم در مصاف با تنگنای اقتصادی فرزند رمضان است و در هر شعبی که قرار بگیرد آن را به پیشرفتی عظیم مبدل می‌سازد. اگر نبود تفکر بسیجی، آیا می‌توان متصور بود که بتوان با وجود شدیدترین تحریم‌ها و دشمنی‌های ظالمانه‌ دنیای استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار، در بالاترین قلل عرصه‌های علمی، جهادی، نظامی و سیاسی ایستاد؟

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اردبیل ضمن تبریک میلاد رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) به عموم مسلمانان جهان و گرامی داشت هفته وحدت تقارن این روزهای فرخنده با روز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی امام خمینی(ره) را فرصت مغتنمی می داند که با پیشگامی در برگزاری برنامه های مذهبی و همچنین شرکت پرشور در مراسمات مذهبی زمینه ایجاد انس بیشتر میان مسلمان شیعه وسنی و وحدت در برابر دنیای کفر تا پیروزی نهایی جبهه حق بر باطل را سبب شود.

بسیجیان دانشگاه فرهنگیان اردبیل ضمن انزجار از ادبیات کینه توزانه ترامپ دیوانه و تروریست خطاب کردن ملت ایران اعلام آمادگی می نمایند در سایه رهبری و فرماندهی امام خامنه‌ای عزیز(مدظله‌العالی) تا پای جان بر سر آرمان‌های امام و رهبری، ایستاده اند.

انتهای پیام/ج

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار