پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
17. فروردين 1398 - 10:31   |   کد مطلب: 7387
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل:
سرمایه‎های راکد دانشگاه آزاد در اردبیل بکارگیری می‎شود
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل از بکارگیری سرمایه راکد واحدهای این دانشگاه به سمت موضوعات دانش‌بنیان خبر داد.

اسحاق رسولی صبح امروز در جمع خبرنگاران بر استفاده از سرمایه راکد واحدهای دانشگاه آزاد در استان اردبیل به سمت موضوعات دانش‌بنیان و اختصاص شهریه متغیر پایان‌نامه‌‌های تحصیلات تکمیلی به فعالیت‌های پژوهشی در  این دانشگاه خبر داد و گفت: با بکار گیری این رویکرد محصولات دانش بنیان توسعه خواهد یافت.
وی افزود: توسعه پژوهش و پژوهش‌های کاربردی و نوآوری و کارآفرینی از رویکردهای  دانشگاه آزاد در استان اردبیل است؛در همین راستا  دانشگاه آزاد در اردبیل در حوزه سلامت ، در پارس آباد مغان در حوزه کشاورزی ، در بیله سوار در حوزه تجارت و در گرمی مغان در حوزه صنعت و آی تی فعالیت ها  و در سرعین نیز توریسم درمانی  مد نظر قرار گرفته است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد:در حال حاضر دو مزرعه کشاورزی در دانشگاه آزاد اردبیل برای فعالیت‌‌های دانش بنیان اختصاص یافته و نوع خاصی از بوقلمون در این مزرعه پرورش داده می شو؛ در سرعین نیزمرکز آموزشی دانشگاه آزد اسلامی به دانشکده گردشگری تبدیل شده و فاز اول یونی هتل راه اندازی و هتل آموزشی دانشگاه هم راه اندازی خواهد شد.
وی گفت: راه اندازی خط تولید گیاهان دارویی و  تولید چراغ ال ای دی نیز از دیگر ابتکارات  انجام شده در دانشگاه های آزاد در استان اردبیل است.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار