پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
17. فروردين 1398 - 10:50   |   کد مطلب: 7395
دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی صبح امروز با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه در اولین روز کاری خود در سال 98 با آرمان های امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی صبح امروز با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه در اولین روز کاری خود در سال 98 با آرمان های امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.

 عزیز حبیبی در مراسم تجدید میثاق با شهدا و آرمان های امام راحل و نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری در اولین روز کاری سال ۱۳۹۸ در گلزار شهدای گمنام دانشگاه ضمن تبریک سال جدید به دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی، گفت: دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در سال جدید با اتکا به شعار سال نامگذاری شده توسط مقام معظم رهبری مبنی«رونق تولید»، در تحقق این شعار پیشگام خواهند بود.
وی افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری امروز انقلابی گری و فرد انقلابی فردی است در کارها و فعالیت های خودش عالمانه و هوشمندانه به صورت جهادی تلاش کند و فردی ضد انقلاب و خائن به انقلاب است که در کارها و فعالیت هایی که در جامعه به عهده گرفته است سستی و کاهلی داشته باشد.
وی اظهارامیدواری کرد: در وظایف و تکالیفی که اعم از معلم، پژوهشگر، مدیر، کارمند و دانشجوی دانشگاه بر عهده داریم، در سال جدید خدمات بهتری را ارائه کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه شهدا همه وجود خود را در راه خدا دادند، گفت: تجدید میثاق با شهدا در اولین روز کاری سال جدید، تجلیل میثاق با اهل بیت(ع) و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می باشد.
وی افزود: به برکت خون شهدا، ایثارگری رزمندگان و رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در کشوری زندگی می کنیم که اسلامی و دینی بوده و پرچمدار اسلام ناب محمدی است.
حسنی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۸ مبنی بر سال «رونق تولید»، تصریح کرد: برای پیشرفت و تعالی دانشگاه تلاش کنیم و دانشگاه را به رتبه های بالاتر و در شان شخصیت مقدس اردبیلی برسانیم.
گفتنی است در این مراسم که به همت پایگاه مقاومت دانشگاه برگزار شد، شعرخوانی و قرائت میثاق نامه دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در راستای حمایت از شعار سال مبنی بر رونق تولید از بخش های دیگر این برنامه بود.
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار