پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
18. فروردين 1398 - 18:54   |   کد مطلب: 7396
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از افزایش ۸۰ درصدی تولید مقالات داغ و پراستناد دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد و گفت: تولید علم ثروت آفرین از اهداف دانشگاه محقق اردبیلی است.

به گزارش ابصارخبر،  عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی عصر امروز در جمع اعضای انجمن های علمی این دانشگاه به تشریح دستاورد های علمی دانشگاه محقق اردبیلی پرداخت و گفت:  با بیان اینکه میزان رشد تولیدات علمی کشور در مقایسه بین سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ حدود هشت درصد بوده است، افزود: این درحالی است که این رشد برای دانشگاه محقق اردبیلی حدود ۵۰ درصد بوده است.

 

 رشد ۸۰ درصدی تولید مقالات پراستناد در دانشگاه محقق اردبیلی

حبیبی به استفاده از ظرفیت های بین المللی برای گسترش فعالیت های علمی تاکید کرد و گفت: همکاری پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی با کشورهای پیشرفته از جمله ژاپن، ایتالیا، سوئد، هلند و غیره نیز ۱۵۸ درصد افزایش یافته است.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از افزایش ۸۰ درصدی تولید مقالات داغ و پراستناد دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد و تصریح کرد: با تلاش گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه نیز ظرفیت فعال برای حمایت ۱۳ هزار یورویی اتحادیه اروپا از اعزام استاد و دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی به دانشگاه های اسپانیایی مهیا شده است.
وی با بیان اینکه در سال گذشته از ۲۷ دانشجوی نمونه کشوری زیرمجموعه دانشگاه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دو نفر از دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی بودند، افزود: همچنین پایان نامه های دانشجویان این دانشگاه نیز جزو پایان نامه های برتر در بنیاد البرز و جایزه ویژه پروفسور حسابی انتخاب و معرفی شده اند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار