پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
بازی سایه روشن
راهیان نور دانشجویی شمالغرب کشور
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
18. ارديبهشت 1398 - 17:18   |   کد مطلب: 7473
آئین تجلیل از اساتید و نو معلمان دانشگاه فرهنگیان استان اردبیلبا حضور مقامات استانی در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

 به گزارش ابصارخبر، پیش از ظهر امروز آئین تجلیل از اساتید و نو معلمان دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل با حضور  بهروز ندایی معاون سیاسی استانداری اردبیل، ناصری مدیر کل آموزش و پرورش و روسای پردیس های دانشگاه فرهنگیان در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

معاون سیاسی استانداری اردبیل در این مراسم از اختصاص زمین برای توسعه دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت: فضای مناسبی برای این مهم تخصیص یافته است تا توسعه و رشد نخبگان فرهنگیان را شاهد باشیم.

وی افزود: این فضا برای تربیت نیروهای نخبه و کاردان نقش مهمی دارد و این مهم در تحویل نخبگان در جامعه نقش مهمی ایفا دارد.

ندایی با بیان اینکه به دانشگاه فرهنگیان باید توجه ویژه ای شود، گفت: ریشه تربیت و تعلیم از این دانشگاه شروع می شود و مسئولان استان برای این دانشگاه اهمیت ویژه ای قائل هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: تمدن پیشرفته ایران حاصل علم بوده و ما بر اساس تعالیم دینی علم را  مایه خیر دنیا و آخرت می دانیم و امروز به مرحله ای رسیدیم که از رشد علمی خوبی برخوردار هستیم و همه اینها در وهله اول مدیون زحمات معلمان است.

عملکرد دانشگاه فرهنگیان قابل قبول است

احمد ناصری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز در این مراسم گفت: عملکرد دانشگاه فرهنگیان قابل قبول است و این دانشگاه نقش اساسی در کمک به آموزش و پرورش و تربیت نیروهای نخبه و کاردان دارد.

وی افزود: آموزش و پرروش تعامل خوبی با دانشگاه فرهنگیان دارد و با توجه به این که شاهد خروج تعدادی از فرهنگیان هستیم ازمعلمان تربیت یافته این دانشگاه در مدارس استفاده می شود.

وی ضمن تبریک هفته معلم گفت: ما قدردان معلمان و پیگییر مطالبات آنان هستیم تا مشکلاتی از این بابت نداشته باشند.

خاطره گویی نومعلمان از اولین روزهای معلمی، اجرای سرود توسط دانش آموزان استثنایی، اجرای تواشیح، پخش نماهنگ و تجلیل از اساتید و نومعلمان ازز برنامه های این مراسم بود.

خبرنگار: یوسف نوروز

انتهای پیام/ج

 

 

 
 

دیدگاه شما

آخرین اخبار