پربازدیدترین ها

کد خبر: 7494 ۱۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱

خادمین راهیان نور دانشجویی استان اردبیل تجلیل شدند + تصاویر

همزمان با سالروز میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) 56 نفر از خادمین راهیان نور دانشجویی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل شدند.

خادمین راهیان نور دانشجویی استان اردبیل تجلیل شدند + تصاویر

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، همزمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) مراسم تجلیل ا56 نفر از خادمین راهیان نور دانشجویی استان اردبیل با حضور روسای دانشگاه های اردبیل ، مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های اردبیل به همراه مسئولین بسیج دانشجویی استان  و خادمین راهیان نور در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

استقامت تنها راه پیروزی در برابر این جنگ های ترکیبی است

پرویز پرزور مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل در ابتدای این مراسم از مسئولین دانشگاه ها به عنوان خادمین الشهدا نام برد و گفت: چراکه مسئولین دانشگاه ها در فراهم کردن زمینه های برگزاری بهتر اردوهای راهیان نور پیشقدم بودند.

وی در ادامه سخنان خود به تحلیل شرایط سالجاری پرداخت و گفت:شرایط امروز کشورشرایط جنگ احزاب گونه و ترکیبی است بگونه ای که تحلیل ها از تعیین تکلیف نهایی جهان در آینده نزدیک حکایت دارد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل در ادامه سخنان خود به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: جنگ امروز در واقع جنگ اراده ها است ، درست است که جنگ نظامی در کار نیست اما در سایر ابعاد با دشمنان اسلام در حال نبرد هستیم.

وی شیوه های برخورد با جنگ های ترکیبی را یادآور شد و گفت: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی استقامت و مقاومت تنها راه پیروزی ما در برابر این جنگ های ترکیبی است.

وی از راهیان نور به عنوان تاکتیکی کلیدی برای ایجاد روح استقامت نام برد و گفت: همه باید تلاش کنیم از این فناوری جهت اعتلای خود  و کشور بهره ببریم.

پرزور از دست اندرکاران راهیان نور خواست تا از این گنجینه مراقبت کرده و خام فروشی نکنند.

وی در پایان سخنان خود به تبیین ویژگی های راهیان نور دانشجویی پرداخت و گفت: دانشجو محور بودن عوامل اجرایی از کار فرهنگی گرفته تا پشتیبانی، مهمترین وجه تمایز راهیان نور دانشجویی در سال 97 با ادوار گذشته بود.

کاسبان ترس، شناختی از توحید و اسلام ندارند

حجت الاسلام عبداله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان نیزاز انقلاب اسلامی به عنوان انقلابی ولایی، توحیدی و دینی نام برد و گفت: این وعده الهی است که اسلام بر همه ادیان و مذاهب غالب خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود به کاسبان ترس نیز اشاره کرد و گفت: آنهایی که  شناخت می ترسند از توحید و اسلام شناختی ندارند

راهیان نور، فاخرترین برنامه فرهنگی 

عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از راهیان نور به عنوان برنامه فاخر نام برد و از دست اندرکاران راهیان نور دانشجویی خواست با استفاده از دستاوردهای دفاع مقدس گام دوم انقلاب را محکم گام بردارند.

مداحی اباسط ابراهیمی و تجلیل از 56 از عوامل اجرایی راهیان نور  از جمله برنامه های این مراسم بود

 

انتهای پیام/ج