پربازدیدترین ها

کد خبر: 7536 ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰

علما و مراجع تقلید:

نسل جدید، شیفته نابود کردن اسرائیل است

راهپیمایی روز قدس امسال از آن جهت اهمیت بیشتری داشت که استکبار جهانی در قالب معامله قرن در پی توطئه ای جدید است که مراجع تقلید در حاشیه راهپیمایی بر شکست این طرح تاکید کردند.

نسل جدید، شیفته نابود کردن اسرائیل است

به گزارش خبرنگار ابصارخبر،  به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، راهپیمای یوم‌الله روز قدس که همه‌ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین برگزار می‌شود امسال با توجه به دسیسه‌چینی و توطئه‌گری استکبار جهانی در قالب معامله قرن پیام‌های گسترده‌ای به جهانیان خواهد داشت.
در راهپیمایی امروز مراجع تقلید هم با مردم هم صدا شدند و در این راهیپمایی شرکت کردند.

حضور مردم ثابت کرد معامله قرن شکست خورده است
از همین رو آیت الله حسین نوری همدانی امروز در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگاران با حضور پرشور مردم در این راهپیمایی، اظهار داشت: این حرکت حماسی و پرخروش در رابطه با کلام امام خمینی(ره) است که فرمودند، مسئله فلسطین اولین موضوع مسلمانان جهان است.
وی ادامه داد: امروز مسلمانان جهان و همه آزادی خواهان علاوه بر پیام و اعلان به آمریکا و صهیونیست و دشمنان، نشان دادند،  که معامله قرن شکست خورده است و اسرائیل غاصب و کودکش در حال احتزار است و به زودی قدس و سرزمین فلسطین از دست اسرائیل درخواهد رفت .
این مرجع تقلید ابراز داشت: مسلمانان  همیشه در مبارزه پیش قدم و همیشه پیروز خواهند بود و این روز  یادآور کلام امام  است که مسئله فلسطین اولین موضوع دنیای اسلام است و این حرکت پرخروش اثر خود را در جهان خواهد گذاشت.

راهپیمایی روز جهانی قدس ضربه سنگینی بر اسرائیل است
 همچنین در راهپیمایی امروز هم آیت الله ناصر مکارم شیرازی در حاشیه  راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حضور مردم، اظهار داشت: حضور مردم مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس ضربه سنگینی بر اسرائیل است و نسل های جدید اسرائیل را از سرزمین های اسلامی بیرون خواهند کرد.
وی تاکید کرد: صهیونیست‌ها فکر می‌کردند که موضوع قدس فراموش می شود، ولی ابتکار امام (ره) سبب شد روز قدس هر سال تکرار شود و نسل های جدید آماده می شوند که اسرائیل را از سرزمین‌های اشغالی بیرون کنند.

طرح توطئه معامله قرن ستم به مردم فلسطین و مکتب اسلام است
این در حالی است که در ادامه این راهپیمایی آیت الله عبدالله جوادی آملی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حضور مردم ، اظهار داشت: سلام بر انبیا و اولیا که بنیانگذاران کعبه و قدس هستند، سلام بر پیروان و راهیان انبیای الهی و ملت بزرگ ایران اسلامی که پیام آسمانی امام امت را در روز قدس محترم شمردند.
وی ادامه داد:برهمه لازم است سنگر فلسطینیان که همان سنگر اسلام می باشد را حفظ کرده و قدس را که مانع تحقق اهداف دشمن شده است را بزرگ بشمارند.
این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به طرح معامله قرن، گفت:  جریان ننگین معامله قرن دو خطر و غده بد خیم ستم به مردمان و ستم به مکتب را به همراه دارد.
وی ابراز داشت: طرح توطئه معامله قرن هم ستم به فلسطینان و هم ستم به اصل مکتب یعنی اسلام است.

مهم‌ترین پیام امروز نفی معامله قرن است/معامله قرن توطئه جدیدی برعلیه فلسطین است
در همین راستا در ادامه راهپیمایی روز قدس آیت‌الله علیرضا اعرافی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه مهم‌ترین پیام امروز نفی معامله قرن است، اظهار داشت: معامله قرن توطئه جدیدی برعلیه فلسطین است.
وی ادامه داد: ترامپ و صهیونیست‌ها آمده‌اند طرح جدیدی بدهند که قصه فلسطین را محو کنند.
امام جمعه قم حضور پرشور مردم را حرکتی در راستای نفی این توطئه صهیونیستی خواند و گفت: امروز ملت ایران و همه ملت‌های عالم اسلام آمده‌اند تا این طرح نو و جدید استکباری را نفی کنند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین مردم ایران آمده‌اند تا علاوه بر اعلام حمایت خود از فلسطین  اعلام کنند ما تحریم و تهدید را پشت سر خواهیم گذاشت و زیر بار زور نخواهیم رفت.

راهپیمایان روز قدس خشم و نفرت خود را از مستکبران و جاهلیت قدیم و مدرن نشان دادند
از طرفی در این راهپیمایی آیت الله شیخ عیسی قاسم در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگاران با تجلیل از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی، اظهار داشت: این راهپیمایی، همایشی بزرگ برای خدا، اسلام، قرآن و عزت مسلمانان است.
وی ادامه داد: راهپیمایی روز قدس تجمعی در راه خداست که خداوند نصرت و پیروزی خود را به مسلمانان عطا خواهد کرد.
رهبر شیعیان بحرین افزود: راهپیمایان روز قدس خشم و نفرت خود را از مستکبران و جاهلیت قدیم و مدرن نشان دادند.

توطئه جدید آمریکا در قالب طرح معامله قرن خنثی می‌شود
همچنین در حاشیه این راهپیمایی حجت الاسلام عباسی رئیس جامعه المصطفی العالمیه نیز گفت: با حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس امسال، توطئه جدید آمریکا در قالب طرح معامله قرن خنثی می‌شود.
حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی با تاکید بر اینکه معامله قرن ادعایی آمریکا محقق نخواهد شد افزود: هدف از این طرح، تجزیه فلسطین و اضمحلال هویت فلسطینیان است.
وی ادامه داد: هرساله انقلابیون عالم که خاستگاه آنها انقلاب اسلامی است با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس توطئه دشمنان علیه آرمان‌های فلسطین را در چهار دهه گذشته خنثی کرده‌اند.
وی با بیان اینکه مسلمانان وظیفه دارند مساله فلسطین را فراموش نکنند تاکید کرد: مساله فلسطین با عنوان مهمترین موضوع جهان اسلام با نابودی صهیونیست بین المللی باید زنده نگاه داشته شود.
عباسی ادامه داد: امروز دنیا به چشم خود خواهد دید که ملت‌های آزادی خواه جهان با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس ثابت می‌کنند که ملت فلسطین تنها نیست و توطئه‌های دشمنان نمی‌تواند موجب جدایی آزادی خواهان جهان با فلسطینان شود.


انتهای پیام/