پربازدیدترین ها

کد خبر: 7543 ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۳

در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی(ره) برگزار شد

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مشگین شهر+تصاویر

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع تبیین گام دوم انقلاب در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با حضور پرشور جوانان در مشگین شهر برگزار شد.

تریبون آزاد دانشجویی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مشگین شهر+تصاویر

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، محمد گل محمدی مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های مشگین شهر پیش از ظهر امروز از برگزاری تریبون ازاد دانشجویی با محوریت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در این شهرستان خبرداد و گفت: دانشجویان بسیجی دانشگاه های آزاد اسلامی و پیام نور مشکین شهر در آستانه سالروز رحلت حضرت امام(ره) با راه اندازی تریبون ازاد دانشجویی به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پرداختند.

وی به عمده مباحث مطرح شده توسط دانشجویان در این تریبون اشاره کرد و گفت: خطاب قرارگرفتن جوانان ،تاکید بر  شناخت دشمن و توطئه‌های آنان، اعتقاد راسخ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نیروی جوان در راستای حل مشکلات جامعه اسلامی و  حفظ هویت جوان ایرانی  عمده دیدگاه‌های بیان شده در این تریبون بود.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان مشگین شهر در ادامه سخنان خود ضمن تاکید بر اهمیت بیانیه مقام معظم رهبری گفت: آینده نظام اسلامی در اختیار قشر تاثیرگذار دانشجویان است و آنان باید در تمامی ابعاد سیاسی، فرهنگی و اجتماعی مطالبه‌گر و دغدغه‌مند شوند.

گلمحمدی  یکی از مهمترین خطرات نظام اسلامی را بی‌تفاوتی، عدم اعتماد و اعتقاد به حل مسائل سیاسی دانست و افزود: در این بیانیه، رهبری بر شناساندن این خطر و توطئه دشمنان انقلاب اسلامی به مردم و به ویژه دانشجویان تاکید کرده است.

انتهای پیام/ج