کد خبر: 7702 ۱۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵

گزارش تصویری

فعالیت های جهادی دانشجویان مشگین شهر در مناطق محروم

گروه های جهادی دانشجویی شهرستان مشگین شهر با حضور در روستاهای خرم آباد ،مجنده و جمال آباد از توابع این شهرستان ضمن محرومیت زدایی با مسائل و مشکلات این مناطق آشنا شدند.

فعالیت های جهادی دانشجویان مشگین شهر در مناطق محروم

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، محمد گل محمدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مشکین شهر در گفتگو با خبرنگار ما از آغاز فعالیت های جهادی دانشجویان جهادگر این شهرستان در مناطق محروم خبرداد و گفت: فعالیت های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان مشگین شهر در قالب دو کاروان برادران در بخش عمرانی و مطالبه گری و کاروان خواهران در بخش های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی در روستاهای جمال آباد و خرم آباد در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه امسال دانشجویان جهادگر مطالبه گری از مسئولان شهرستان را در اولویت برنامه های خود قرداد دادند گفت: شناسایی و احصاء مشکلات و مطالبه گری توسط نامه نگاری و پیگیری از مسئولان شهرستان، در اولویت برنامه های بسیج دانشجویی در حرکت های جهادی است چراکه مسئولان با حضور در مناطق محروم شرایط را درک کرده و در رفع محرومیت ها خواهند کوشید.

حجت الاسلام عزیزاله عابدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی اردبیل در حاشیه بازدید از گروه های جهادی دانشجویان شهرستان مشگین شهر نیز  عدم روحیه جهادی در مسئولان را یکی از عوامل عقب افتادگی ها و محرومیت ها عنوان کرد و گفت: مطالبه گری دانشجویان می تواند مسئولان را پای کار آورد.

وی حضور جهادگران بسیجی در مناطق محروم را باعث ایجاد امید در مناطق محروم عنوان کرد و گفت: همه باید تلاش کنند تا از برکات حرکت های جهادی برهمند شوند.

انتهای پیام/ج