پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
کمک به سیل زدگان
ثبت نام خادمین شهدا
بازی سایه روشن
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
8. مهر 1398 - 21:01   |   کد مطلب: 7775
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل :
دفاع مقدس سندی پرافتخار از اقتدار و صلابت ملت ایران/ ضرورت آشنایی جوانان با فرهنگ دفاع مقدس
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: دفاع مقدس سندی پرافتخار از اقتدار و صلابت ملت ایران است.

حجت‌الاسلام عزیزالله عابدی  اظهار کرد: دفاع مقدس سندی پرافتخار از اقتدار و صلابت ملت ایران است و ملت قهرمان ایران اسلامی با ایستادگی و جانفشانی بی‌نظیر اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس با سرمایه‌های معنوی به نتیجه رسیده است، افزود: دفاع مقدس سرمایه عظیم معنوی و نماد عزت، شرف و افتخار ملت ایران اسلامی  است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان بیان کرد: دشمنان قسم‌خورده این ملت از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون لحظه‌ای از هدف خود برای ساقط کردن نظام و انقلاب عقب‌نشینی نکرده‌اند ولی به لطف الهی و با رهبری هوشیارانه مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه، تمام نقشه‌های شوم آنان نقشه بر آب شده است.

وی هفته دفاع مقدس را یاد آور مجاهدت‌ها و ایثار رزمندگان ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: دفاع جانانه رزمندگان حاکی از ایمان و باور قلبی آنان و لبیک به فرمان ولایت فقیه در دفاع از اسلام و وطن اسلامی بود.

عابدی تاکید کرد: اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی به برکت مقاومت و ایستادگی است و فرزندان ایران اسلامی توانستند در هشت سال دفاع مقدس، اقتدار و عزت را برای ملت ایران نهادینه کنند و به دنیا نشان دهند که این ملت زیر بار ظلم نمی‌رود.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل تشریح کرد: از جمله ثمرات دفاع مقدس می‌توان به تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران، استقلال و تمامیت ارضی کشور اشاره کرد.

وی انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده را مهم و ضروری دانست و گفت: دفاع مقدس گنجینه‌ای است که باید نسل جوان را با رشادت‌ها و جوانمردی‌های شهدا و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس آشنا کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار