پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
کمک به سیل زدگان
ثبت نام خادمین شهدا
بازی سایه روشن
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
8. مهر 1398 - 21:28   |   کد مطلب: 7776
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل راه شهدا را، مسیر سعادت و رستگاری دانست و گفت: اگر نام شهید از خیابان‌ها و كوچه‌ها پاك شود، راه رستگاری در كشور پاك می‌شود.

به گزارش خبرنگار ابصارخبر،  اسحاق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل  ظهر امروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام كه به مناسبت هفته دفاع مقدس  و آغاز سالتحصیلی جدید در محل مزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد، به جریان خزنده ای كه می خواهد نام شهید را از خیابان‌ها و كوچه‌ها بردارد اشاره کرد و گفت: مسیر شهدا راه سعادت و رستگاری بود و اگر نام شهید از خیابان‌ها و كوچه‌ها پاك شود راه رستگاری در كشور پاك می‌شود.

وی با بیان اینكه دفاع مقدس همچنان ادامه دارد، متذكر شد: آثار و بركات شهدا در این كشور جاری و ساری است و ملت ایران پیرو فرمایش رهبری در مسیر خود‌سازی، جامعه‌پروری و تمدن‌سازی به حركت خود ادامه خواهد داد.

هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها، عبادت‌ها و ایثارهاست

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل نیز هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت‌ها، عبادت‌ها، ایثارها، عشق‌ها و دلدادگی‌ها دانست و گفت: شهدا رابطه خود را با خدا نگهداشتند  و خود را سپر بلای دشمنان كردند و مهاجران الی الله شدند تا مسیرانقلاب باز بماند.

حجت الاسلام محمد تجلایی ادامه داد: شهدا در تاریخ ماندگار شدند چون نشانشان امام حسین (ع) و آرمانشان امام خمینی (ره) بود.

وی با بیان اینكه رسالت دانشگاه ادامه مسیر شهدا است، افزود: مسیر شهدا تمدن‌سازی بود و ما همیشه به شهدا وفادار هستیم و خواهیم ماند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار