پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
13. مهر 1398 - 17:50   |   کد مطلب: 7786
یازده نفر از دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور موفق به کسب رتبه های برتر کشوری شدند.

به گزارش ابصارخبر، علی عبداللهی کارشناس قرآن و عترت دانشگاه محقق اردبیلی از افتخار آفرینی دانشجویان این دانشگاه در سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور خبرداد و گفت: یازده نفر از دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی موفق به کسب رتبه های برتر کشوری شدند.

وی افزود: در این جشنواره سه نفر از دانشجویان  به نام های نرگس سلطان زاده در رشته نقاشی، حسن سلامی بیگ باغلو در رشته ترجمه و تفسیر قرآن و عارفه منصوری در رشته حفظ موضوعی قرآن کریم موفق به کسب رتبه اول شدند.

وی گفت: احد حاجی زاده در رشته دعا و مناجات،فاطمه وطن پرست در رشته احادیث اهل بیت (ع) و محمد الماسی در رشته خوشنویسی موفق به کسب رتبه دوم شدند.

وی افزود:وحید رحمانی در رشته اذان، سمیه محمدی حمیدی در رشته مقاله نویسی و سیدهادی سیدترابی در رشته عکاسی  موفق به کسب رتبه سوم شدند و همچنین حمزه رجبی و علی بابلانی مقدم در رشته های نقاشی و معرق به رتبه چهارم رسیدند.

از دانشجویان منتخب این جشنواره در مراسم اختتامیه­ که یازدهم مهر ماه 1398 در قم با حضور مرجع عالیقدر تشیع آیت الله العظمی جعفر سبحانی، مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر غلامی و استاندار قم و برخی مسئولین وزارتی و استانی برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ج

دیدگاه شما

آخرین اخبار