پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
بازی سایه روشن
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
21. آبان 1398 - 10:51   |   کد مطلب: 7841
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از برگزاری بزرگترین رویداد و رزمایش تولید محتوای بسیج در هفته بسیج خبرداد.

قاسم محمدزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهارداشت: بمناسبت فرا رسیدن هفته بسیج رزمایش و رویداد بزرگ تولید محتوای بسیج در اردبیل برگزار می شود.

محمدزاده با اشاره به اینکه این رویداد بزرگ و رزمایش در سه محور پویا نمایی کات اوت، بازی های ویژه پلتفرم اندروید و نرم افزارهای ویژه پلتفرم اندروید برگزار می شود افزود: علاقمندان در این سه بخش و محور می توانند با حضور در دبیرخانه برگزاری رویداد بزرگ و رزمایش تولید محتوای بسیج واقع در میدان 15 خرداد جنب مدرسه امام حسن مجتبی (ع) ثبت نام و شرکت کنند.

وی هدف از برگزاری این رویداد بزرگ تولید محتوای را مانور حرکت هماهنگ در فضای مجازی، تشکیل یک فرماندهی و کنترل واحد برای عملیات در فضای مجازی و تولید حجم قابل توجهی از محصول با کیفیت رقابتی در طراز اندیشه و توان بسیج عنوان کرد وافزود: شرکت کنندگان در یک رزمایش 48 ساعته باید در زمینه تولید این محصولات به رقابت بپردازند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان اردبیل تصریح کرد: شرکت کنندگان باید کلیه تجهیزات الکترونیک ( اعم از لپ تاپ، تلفن همراه ( به عنوان مودم) هارد اکسترنال و فلش) و تجهیزات غیر الکترونیک نظیر، کاغذ، مداد طراحی، تخته شاسی و .. را با خود به همراه داشته باشند.

محمدزاده گفت: برگزیدگان و تیم های برتر جواز حضور در مرحله نهایی رویداد ملی تولید محتوای بسیج را در بهمن ماه کسب خواهند کرد.

به گزارش سبلان‌ما، زمان و مکان این رویداد و رزمایش بزرگ تولید محتوای بسیج بزرودی اعلام می شود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار