پربازدیدترین ها

کد خبر: 7916 ۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹

اجتماع بزرگ استکبار ستیزی دانش آموزان در اردبیل +عکس

یک مبلغ اسلامی در اجتماع بزرگ استکبار ستیزی دانش آموزان در اردبیل به پیام های خون شهدای جبهه مقاومت اشاره کرد و با بیان اینکه آمریکا آب چرک آلود است، گفت: سپاه پاسداران چِک های آمریکا در خاورمیانه را برگشت زد.

 اجتماع بزرگ استکبار ستیزی دانش آموزان در اردبیل +عکس

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، عصر امروز اجتماع بزرگ دانش آموزان اردبیل با حضور مسئولان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اردبیل در صحن ملکوتی امامزاده صالح(ع) اردبیل برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیم میرعباس زاده از مبلغان اسلامی اردبیل و مسئول بازرسی شهرداری اردبیل در این مراسم به تبیین ویژگی های سپهبد شهید قاسم سلیمانی پرداخت و گفت: همچنانکه حاج قاسم در میدان عمل با تمام وجود برابر استکبار ایستاد و دشمنان اسلام را تار و مار کرد، جوانان و نوجوانان نیز با الگوبرداری از مجاهدان جبهه مقاومت در صحنه های داخلی نیز با بصیرت انقلابی و اطاعت ار فرامین رهبر انقلاب، تمام قد در برابر دشمان اسلام و انقلاب بایستند.

وی از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به عنوان قرارگاه های فرهنگی نام برد و گفت: این ظرفیت باید در راستای پرورش دانش آموزان انقلابی بکارگیری شود.

میرعباس زاده در ادامه سخنان خود به تشریح نبوغ و شجاعت سپهبد قاسم سلیمانی پرداخت و گفت: جواب های محکم و کوبنده به اظهارات ابوبکر بغدادی و اوباما در کنار ارائه سند برای ادعای حضور در صف دوم سخنرانی ابوبکر البغدادی و نامه روی میز اوباما نشان دهنده نبوغ، قدرت نفوذ و شجاعت بالای این فرمانده چبهه مقاومت است.

وی با بیان اینکه قاسم سلیمانی طبق بیانات رهبر انقلاب صد بار تا مرز شهادت پیش رفته بود، گفت: حضور فیزیکی یک فرمانده در میدان عمل، بهترین درس و الگو برای مسئولین کشور است.

مرگ بر آمریکای حاج قاسم، شعار  نبود بلکه عمل بود،

میرعباس زاده با بیان اینکه مرگ بر آمریکای حاج قاسم، شعار  نبود بلکه عمل بود، گفت: رزمندگان زینبیون و فاطمیون همکلامی با حاج قاسم را برای خود بزرگترین  افتخار دانسته و داعشیان با شنیدن نام حاج قاسم و سایر پاسداران انقلاب فرار را بر قرار ترجیح می دادند.که این خود گویای صلابت، قدرت و اقتدار ایران در جهان است.

وی از هیئت های دانش آموزی به عنوان میعادگاه های عمل به عهد و پیمان عاشورایی نام برد و گفت: مسئولین اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان باید در اعتلای نوجوانان کشور بکوشند.

این مبلغ اسلامی الگوسازی بزرگان انقلاب همجون مدافعان حرم برای نوجوانان را از وظایف انکار ناپذیر نهادهای فرهنگی عنوان کرد و گفت: اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان اردبیل اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است.

آمریکا آب چرک آلود است/سپاه پاسداران، چک های آمریکا در خاورمیانه را برگشت زد

این مبلغ اسلامی در ادامه سخنان خود به ویژگی های استکبار اشاره کرد و با بیان اینکه، آمریکا آب چرک الود است، گفت: سپاه پاسداران با عمل به موقع خود چک های آمریکا در خاورمیانه را برگشت زدند.

وی در پایان سخنان خود خطاب به دلباختگان غرب نیز گفت: آنهایی که در اغوش آمریکا فرو رفته اند بدانند که اضمحلال اربابشان نزدیک است و خواه ناخواه آنها هم با این جریان از بین خواهند رفت.

میرعباس زاده با بیان اینکه انسان عاقل پای مذاکره با دیوانه نمی نشیند، گفت: امام راحل با دادن لقب شیطان بزرگ به امریکا در واقع ماهیت این رژیم را در جهان افشاء کرد

وی به شعار جهانی امام حسین(ع) نیز اشاره کرد و گفت: مدافعان حرم به  خصوص قاسم سلیمانی شعار هیهات من الذله را به تمام معنی عمل کردند.

جزء خوانی قرآن کریم، شعر خوانی و مرثیه سرایی از جمله برنامه های این مراسم استکبار ستیزی در اردبیل بود.

 

انتهای پیام/ج