پربازدیدترین ها

کد خبر: 7962 ۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی اردبیل؛

کنترل کرونا ویروس به الگویی برای گناه زدایی از جامعه تبدیل شود

حجت الاسلام عابدی کارشناس مسائل دینی از کرونا به عنوان فرصتی برای خداشناسی نام برد و گفت: همانگونه که مردم با رعایت نکات بهداشتی از کرونا ویروس در امان ماندند، اگر به همان اندازه به توصیه های علما و کارشناسان مذهبی توجه کنند می توان باگناه زدایی از شهر، جامعه ای سالم و عاری از هرگونه گناه ایجاد کرد.

کنترل کرونا ویروس به الگویی برای گناه زدایی از جامعه تبدیل شود

حجت الاسلام عزیزاله عابدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو با ابصارخبر از کرونا به عنوان فرصت خداشناسی نام برد و گفت: همانگونه که مردم با رعایت نکات بهداشتی و درمانی اعلام شده توسط پزشکان و متخصصان مربوطه، کرونا ویروس را پشت سر می گذارند، اگر به همان اندازه توصیه های علما و کارشناسان مذهبی در جهت گناه زدایی از جامعه را مورد توجه قرار دهند جامعه ای سالم و عاری از هرگونه گناه خواهیم داشت.

وی افزود: با منتشر شدن کرونا ویروس در جامعه و اوج گرفتن آن در دنیا به ویژه در کشور ما، برای مردم در این دنیای پرتلاطم و شرایط اقتصادی که همه به فکر تامین معاش هستند فرصت خلوت با خدا و خودشناسی را ایجاد کرد تا مردم با خالص کردن عبادت ها از خودشناسی به خداشناسی رسیده و معرفت پیدا کنند.

عابدی با بیان اینکه کرونا ویروس بدتر از ترویج گناه در جامعه نیست، گفت: گناه و نافرمانی از فرمان خدا بدتر و کشنده تر از ویروس ها و امراض است.

وی از عموم مردم به خصوص دانشمندان و علما خواست تا عمل به دستورات پزشکان و پرهیز از حضور در اجتماعات با کنترل این بیماری در از بین رفتن ان ایفای نقش کنند.

این مبلغ اسلامی با بیان اینکه توصیه های علما و کارشناسان مذهبی در جهت گناه زدایی از جامعه مثل تبعیت از پزشکان در خصوص امراض است، گفت: اگر کنترل کرونا ویروس به الگویی برای گناه زدایی از جامعه تبدیل شود آنگاه می توان یک جامعه ای سالم و بالنده و عاری از هرگونه گناه جسمی، روحی و روانی بوجود آورد.

 

 

انتهای پیام/ج