نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اجتماعی کد خبر: 8209 ۰۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

بیانیه بسیج هنرمندان استان اردبیل به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام 15 خرداد

در این بیانیه آمده است: هنرمندان بسیجی استان اردبیل متعقدند تنها راه استمرارِ مسیرِ روشن و امید بخش امام خمینی رحمه الله علیه، مبارزه با فساد و اشرافی گری، بازگشت به سبک زندگی اسلامی، مدیریت جهادی و انقلابی، استکبارستیزی و اجرای درست و صحیح بیانیه گام دوم و فرامین رهبر معظم رهبری است.

بیانیه بسیج هنرمندان استان اردبیل به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام 15 خرداد

به گزارش ابصارخبر، سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل در آستانه سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلا اسلامی و گرامیداشت قیام 15 خرداد با صدور بیانیه ای با آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کرد.

در این بیانیه آمده است:

دیگربار چهاردهم خردادماه فرا می‌رسد. این روز یادآور عروج جانسوز معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی است. کسی که با هجرت آسمانی خود دوستداران خود را در غمی جانکاه فرود برد. امام خمینی بزرگ مردی بود که جهان را با عظمت وصف ناشدنی خویش تسخیر کرد و قلوب مردم مستضعف را بیدار ساخت و بنیان حاکمیت زر و زور و تزویر را به لرزه انداخت. خمینی کبیر چون همانند اجداد طاهرینش (سلام الله علیهم اجمعین)  پرچم عدالت خواهی و ظلم ستیزی را برافراشت و با ندای پیامبر گونه خود جان‌های خسته از ظلم و بیداد را برای حق جویی و حق طلبی بسیج نمود. 

فریاد الهی  آن ابرمرد بت شکن پس از سال‌های سال همچنان به گوش می‌رسد و شیاطین و طاغوت‌های جهان را به لرزه می‌اندازد. 

پژواک صدای آرام و طنین روح بخشش، دل و جان پابرهنگان و محرومان جهان را از عشق لبریز ساخته و نور امید و نجات و پیروزی بر استکبار و مستکبرین را در دل و جان آنها روش می‌سازد.

حضرت امام خمینی(ره) توانست اسلام ناب محمدی(ص) را به مردم بشناساند و اندیشه‌های آسمانی این پیر فرزانه، راهی نو را در پیشگاه ملت‌ها قرار داد و در همه مناسبات فردی و اجتماعی، فرهنگی و سیاسی امت اسلام و حتی جهان تاثیری بی‌بدیل گذاشت. انقلاب اسلامی و نظریه مترقی ولایت فقیه با زحمات و تلاش‌های ایشان به ثمر نشست و با رسوا ساختن اسلامی آمریکایی، پرده از چهره زشت نفاق بر افکند.

راه  و رسم امام راحل عظیم شان با حضور قاطبه مردم و پایمردی و فداکاری ملت شریف و شهید پرور ایران که از خرداد ماه 1342 آغاز شده بود؛ پس از رحلت آن عزیز سفر کرده همچنان ادامه یافته است. نهضت اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) با مبارزه با استبداد شاهنشاهی آغاز شد و با مبارزه علیه همه جهانخواران و مستکبران جهان ادامه یافت. اینک خلف صالحش حضرت امام خامنهای عزیز، راه آن بزرگوار را می‌پیماید و در مقابل با همه زیاده خواهان و شیاطین کوچک و بزرگ و دولت‌های مستکبر ایستاده است. 

هنرمندان بسیجی استان اردبیل متعقدند تنها راه استمرارِ مسیرِ روشن و امید بخش خمینی کبیر رحمه الله علیه، مبارزه با فساد و اشرافی گری، بازگشت به سبک زندگی اسلامی، مدیریت جهادی و انقلابی، استکبارستیزی و اجرای درست و صحیح بیانیه گام دوم و فرامین رهبر معظم رهبری است؛ لذا از همه هنرمندان درخواست می نماید در این امر خطیر یاری‌گر سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل باشند؛ زیرا شک نباید کرد که با اجرای دقیق بیانیه گام دوم انقلاب، زمینه‌های ظهور حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) فراهم شده و پرچم نهضت مقدس خمینی کبیر به دست حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) به امام زمان (عج) تحویل داده خواهد شد.

انتهای پیام/ج