نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اخبار کوتاه کد خبر: 8211 ۰۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳

انعقاد تفاهم نامه شرکت اب با دانشگاه محقق

عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه و شرکت آب منطقه ای استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: دانشگاه دارای ظرفیت های مختلف علمی و پزوهشی است که می توان از این ظرفیت ها برای توسعه استان و کشور استفاده کرد.

انعقاد تفاهم نامه شرکت اب با دانشگاه محقق

به گزارش ابصارخبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه و شرکت آب منطقه ای استان اردبیل با بیان این مطلب افزود: دانشگاه دارای ظرفیت های مختلف علمی و پزوهشی است که می توان از این ظرفیت ها برای توسعه استان و کشور استفاده کرد.


وی با اشاره به اینکه ۴ طرح بین سازمانی دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان طرح برگزیده کشوری انتخاب شده است، تصریح کرد: تا به حال ۲۰ طرح بین سازمانی با سازمان آب منطقه ای اجرا کرده ایم.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه در دانشگاه محقق اردبیلی پژوهشکده مدیریت آب، پژوهشکده مهندسی آب و مرکز تحقیقات مدیریت انرژی راه اندازی شده است، اضافه کرد: با کمک اساتید و پژوهشگران می توان کارهای ارزنده ای در مورد آب و ارتقای بهره وری آب استان انجام داد.


حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: طبق احادیث در آخرت پرثواب ترین عمل، عملی است که آدم تشنه ای را سیراب کند.


وی ادامه داد: دانشگاه محقق اردبیلی در سال های اخیر رشد خوبی داشته است و بازهم جای رشد دارد بنابراین باید از ظرفیت های این دانشگاه بیشتر استفاده شود.
عباس جنگی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل هم گفت: در استان اردبیل ۱۰ سد بزرگ مخزنی و ۵۰ سد مخزنی کوچک وجود دارد.


وی ادامه داد: طبق این تفاهم نامه شرکت آب منطقه ای استان و دانشگاه محقق اردبیلی در ۲۱ محور همکاری خواهند کرد.
جنگی افزود: نشر علم و دانش و همچنین تحقیق و پژوهش از کارهای دانشگاه است و ما آماده ایم تا زنجیره تحقیقاتی با دانشگاه را درست و اجرا کنیم.


یادآور می شود در این مراسم تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه و مسئولان شرکت آب منطقه ای اردبیل به ارائه نظرات خود پرداختند.