نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 8404 ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ اردبیل در فهرست مبادی شرکتهای خلاق کشور قرار گرفت

کوهی مسئول مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ اردبیل گفت: مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ از سوی ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فهرست مبادی شرکتهای خلاق کشور قرار گرفت.

مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ اردبیل در فهرست مبادی شرکتهای خلاق کشور قرار گرفت

به گزارش ابصارخبر،  مسعود کوهی مسئول مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ  اردبیل گفت:مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ از سوی ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فهرست مبادی شرکتهای خلاق کشور قرار گرفت.

وی افزود: برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق با ابتکار ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به منظور افزایش سهم شرکت های خلاق بر اقتصاد کشور ،توسعه کیفی مشاغل از طریق حمایت از شرکت های خلاق و اشتغالزایی برای نیروهای جوان و تحصیلکرده ایجاد و تقویت برند های شرکت های خلاق در صنایع و محصولات فرهنگی کشور و خدمات جدید مبتنی بر فناوری و نوآوری شکل گرفته است.

کوهی در ادامه سخنان خود به تشریح برنامه های حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این زمینه پرداخت و گفت: این شرکتها در سه حوزهتوسعه بازار محصولات و خدمات، تسهیل فضای کسب و کار و پشتیبانی مالی و جذب سرمایه حمایت می شوند.

وی به میزان حمایت دولت از مراکز شتاب دهنده نیز اشاره کرد و گفت: این حمایت ها نزدیک و همتراز با قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان خواهد بود.

 مسئول مرکز شتابدهی کسب و کار تیک آپ  اردبیل در پایان سخنان خود از شرکت های فعال در حوزه صنایع خلاق خواست جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به info@tikupdept.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ج