نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 8406 ۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

فرماندار شهرستان پارس آباد:

پارس آباد مغان به مرکز سیاست گذاری های کشاورزی تبدیل شود/ تاثیر کشاورزی منطقه مغان بین المللی است.

امامی فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه منطقه مغان به عنوان قطب کشاورزی، حق بزرگی در کشاورزی کشور دارد، گفت:بهره برداری بهینه از منابع آبی و خاکی نیازمند نقش شهرستان در سیاست‌گذاری‌های کلان این حوزه است.

پارس آباد مغان به مرکز سیاست گذاری های کشاورزی تبدیل شود/ تاثیر کشاورزی منطقه مغان بین المللی است.

به گزارش ابصارخبر، ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه شهرستان پارس آباد به عنوان قطب کشاورزی کشور حق بزرگی دارد گفت: بهره برداری بهینه از منابع آبی و خاکی نیازمند نقش شهرستان در سیاست‌گذاری‌های کلان این حوزه اشت.

وی با بیان اینکه سالانه از سطح بیش از ۶۲ هزار اراضی شهرستان پارس آباد بالغ بر یک میلیون و دویست هزار تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شود گفت: با بهره برداری از گلخانه ۱۶۰۰ هکتاری، جهش بزرگ دیگری به حجم بیش از ۴۵۰ هزار تنی در محصولات کشاورزی رخ خواهد داد .

امامی از برنامه ریزی و پیگیری ها برای توسعه زیرساختهای لازم برای ورود به بازار های جهانی از طریق پایانه لجستیکی ریلی و ایجاد صنایع تبدیلی در شهرک مشترک صنعتی ایران و آذربایجان خبر داد و گفت شهرستان پارس آباد در حال جهش از تاًثیر گذاری ملی به بین المللی است.

خبرنگار: رضا اصلانی

انتهای پیام/ج