نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 8433 ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳

رئیسی در جریان بازدید از بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه:

کارخانه سبلان پارچه در کمترین زمان ممکن به چرخه تولید بازگردد/ رکود واحدهای تولیدی و بیکاری جوانان رنج آور است

رئیس قوه قضاییه ضمن دستور بررسی مجدد پرونده ورشکستگی و تملک این کارخانه توسط یکی از بانک‌های کشور، از مسئولان دولتی و قضایی استان خواست در کوتاه ترین زمان ممکن شرایط بازگشت کامل این واحد عظیم صنعتی به چرخه تولید را فراهم کنند.

کارخانه سبلان پارچه در کمترین زمان ممکن به چرخه تولید بازگردد/ رکود واحدهای تولیدی و بیکاری جوانان رنج آور است

به گزارش ابصارخبر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بازدید سرزده از کارخانه نساجی سبلان اردبیل، اظهار داشت: بررسی مجدد پرونده ورشکستگی و تملک این کارخانه توسط یکی از بانک‌های کشور انجام شود و  مسئولان دولتی و قضایی استان شرایط فعالیت این مجموعه را فراهم کنند.
 
وی با ابراز امیدواری نسبت به رونق تولید در صنایع نساجی ایران، افزود: رکود کارخانه نساجی سبلان پارچه که یکی از بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه است و می تواند 6 هزار نفر شغل ایجاد کند اما به علت مشکلات در بخش خصوصی تعطیل شده براس ما دردآور است.

رئیس قوه قضائیه گفت: همواره رهبر معظم انقلاب به رونق تولید تاکید دارند اما در این استان که نیروی انسانی قابل توجهی برای اشتغال دارد و می تواند در حوزه اقتصادی واحد های تولیدی این چنین نقش موثری ایفا کند ولی 9 سال در حال رکود درآمده است.

وی با ابراز تاسف از گزارش مدیریت کارخانه نساجی سبلان که فعالیت این کارخانه را در حال حاضر با 600 اعلام کرد، تصریح کرد: کارخانه ای که می تواند در زمینه صادرات پارچه در کشور حرفی برای گفتن داشته باشد ولی اکنون فقط با 10 درصد ظرفیت خود و داشتن هزاران ماشین آلات خیاطی فعال نیست که قابل پذیرش نخواهد بود.

انتهای پیام/م