نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: سیاسی کد خبر: 8718 ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷

امام جمعه شهرستان بیله سوار:

دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم تبیین شود/ تشکیل دولت جوان حزب اللهی تنها راه نجات کشور از وضعیت فعلی است

امام جمعه شهرستان بیله سوار تشکیل دولت جوان حزب اللهی را تنها راه نجات کشور از وضعیت فعلی دانست و گفت: مردم انتخابات پیش رو با بصیرت بالا حضور پیدا کنند.

دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم تبیین شود/ تشکیل دولت جوان حزب اللهی تنها راه نجات کشور از وضعیت فعلی است

به گزارش ابصارخبر، حجت الاسلام جابر عزیزی امام جمعه شهرستان بیله سوار در خطبه های این هفته نماز جمعه از مسئولین خواست دستاورد های انقلاب را به مردم بیان کنند.

وی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر  و شرایط کرونایی و  لزوم رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا، گفت:امسال مراسم یوم الله ۲۲بهمن باشکوهتر از سال پیش و صرفا به صورت رژه ی خودرویی و موتوری برگزار خواهد شد.

عزیزی در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، از مسئولین خواست تا به نحو احسن و در شان نظام ،دستاوردهای انقلاب اسلامی را به مردم معرفی کنند.

امام جمعه بیله سوار گفت: انقلاب اسلامی ایران بی نظیرترین انقلاب در بین سایر انقلاب های دنیا است که الحمد الله در زمینه های مختلف از جمله سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،علمی،نظامی،دفاعی شاهد پیشرفت های بی نظیری بوده است.

خطیب جمعه بیله سوار از مردم این شهر مرزی خواست تا با رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا، وضعیت شهرستان از آبی به سفید تبدیل شده و در این صورت رونق دوباره به کسب و کارهایی که ارتباط مستقیم و غیرمستقیم با ورود اتباع آذری به کشورمان هست،مجددا به روال عادی برگردد و باعث شکوفایی اقتصادی اهالی این منطقه شود.

وی از زحمات سپاه ناحیه بیله سوار و بسیجیان غیور منطقه در طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کنار کادر درمان شهرستان در بحث پیشگیری و کنترل ویروس کرونا تقدیر و تشکر  کرد و گفت:سپاه ناحیه بیله سوار امسال در ایام الله دهه مبارک فجر در قالب های مختلف در مناطق روستایی و شهری به ارائه خدمات پرداخته است که باید از همین تریبون از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر نمایم.

امام جمعه بیله سوار در ادامه گفت: تشکیل دولت جوان حزب اللهی تنها علاج نجات کشور از این وضعیت خواهد بود و مردم باید در انتخابات، بصیرت لازم را داشته باشند.

وی در پایان سخنان خود ضمن تحلیل وضعیت منطقه ، حزب الله و نیروهای مقاومت را بهترین دوستان جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت : دشمن در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  تنها ترس و دلهره ای که دارد از همین تقویت جبهه مقاومت و صدور روحیه مقاومت به سرتاسر جهان از طریق جمهوری اسلامی ایران است.

 

انتهای پیام/ج