نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اجتماعی کد خبر: 8720 ۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل خبرداد؛

یادواره شهدای انقلاب اسلامی اردبیل برگزار می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل از برگزاری یادواره شهدای انقلاب اسلامی اردبیل خبرداد و گفت: این یادواره با محوریت شهدای دانشجوی انقلاب در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

یادواره شهدای انقلاب اسلامی اردبیل برگزار می شود

به گزارش ابصارخبر، اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل از برگزاری یادواره شهدای انقلاب اسلامی اردبیل خبرداد و گفت: این یادواره با محوریت شهدای دانشجوی انقلاب در این دانشگاه برگزار خواهد شد. 

وی با بیان اینکه شهدا چراغ راه حرکت در مسیر تعالی و پیشرفت هستند،لزوم برگزاری محافل شهدایی در دانشگاه ها را یادآور شد و گفت: معنویتی که شهدا با خود به دانشگاه می آورند علاوه بر خنثی کردن توطئه های دشمنان در تهاجم فرهنگی ، انگیزه ای مضاعف به دانشجویان جهت رشد و تعالی می دهد.

رسولی در ادامه سخنان خود به ویژگی های دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده اشاره کرد و گفت: این دانشمند بزرگ از جمله جوانان انقلابی بود که پس از دوران 8 سال دفاع مقدس در سنگر علم و دانش به مجاهدت های خاموش پرداخت و توانست در طول عمر پربرکت خود علاوه بر پرورش شاگران بسیار که هر کدام منشاء خیز و برکت در کشور هستند خدمات غیر قابل وصفی برای کشور انجام دهند.

وی در پایان سخنان خود به تشریح جزئیات این یادواره پرداخت و گفت: یادواره شهدای انقلاب اسلامی اردبیل با سخنرانی حجت الاسلام فیاضی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) ساعت 10 صبح روز 19 بهمن ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  بصورت حقیقی و مجازی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ج