نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 8724 ۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹

با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) برگزار شد؛

یادواره شهدای انقلاب در دانشگاه آزاد اردبیل +عکس

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) به تبیین جایگاه شهدای والامقام انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: شهدا به کشور ما آبرو و عزت دادند.

یادواره شهدای انقلاب در دانشگاه آزاد اردبیل +عکس

به گزارش ابصارخبر، یادواره شهدای انقلاب اسلامی استان اردبیل با محوریت شهدای دانشجوی انقلاب با حضور حجت الاسلام میثم فیاضی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل  و جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام فیاضی در این مراسم به تبیین جایگاه شهدای والامقام انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: شهدا به کشور ما آبرو و عزت دادند.

وی با بیان اینکه شهدا در لبیک به امام خود دست از همه هستی و دنیا برداشته و با جان خویش معامله کردند اظهار داشت: شهدای عزیز ما هشت سال تمام در برابر دنیای ظلم و استکبار ایستادگی کردند بر همین اساس عزت، حریت، آزادگی و سرافرازی امروز جامعه ما مدیون جانفشانی های آنهاست.

وی با اشاره به اینکه ابرقدرتها دنیا را بین خود تقسیم کرده بودند ، گفت: امام (ره) معادلات همه آنها را بر هم زد و مسیر جدیدی در تاریخ ملتها به روی آنها گشود برای همین اندیشمندان دنیا قرن ۲۰ را قرن  امام خمینی(ره) و قرن ۲۱ را قرن اندیشه های وی عنوان می کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل در ادامه سخنان خود به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ولایت فقیه و بیداری اسلامی دو دستاورد مهم سیاسی انقلاب برای ملتهای جهان است.

وی افزود: تحول علمی یکی دیگر از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است که در همه حوزه های اقتصادی، نانو، پزشکی، هوا فضا و هسته ای خود را نشان می دهد.

این مسئول با بیان اینکه جنگ اصلی دشمنان با ما فرهنگی و در حوزه فکر و اندیشه است، اظهار داشت: در این ناتوی فرهنگی دشمن تلاش دارد عزت و استقلال و دستاوردهای سیاسی و فرهنگی را از مردم ما بگیرد و علت آن ضربه ای  است که انقلاب اسلامی به ابهت آمریکا و غرب وارد کرده است.

 

اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز در این مراسم به تبیین آرمان های انقلاب اسلامی پرداخت و گفت:از اول انقلاب دسيسه‌هاي مختلفي از سوي استكبار جهاني عليه اين نظام شكل گرفت كه هر يك از آنها مي‌توانست نظامي را در جهان براندازد و اين خون شهدا و رهبري  عالمانه بود كه اين نظام را سرپا نگه داشته است.

وي افزود: با ادامه راه شهدا هيچ دشمن خارجي و داخلي نمي‌تواند به اين نظام مقدس آسيبي وارد كند ولي با فراموشي اين راه مقدس، هم دنيا و هم آخرتمان به خطر مي‌افتد.

پخش نماهنگ و مداحی از جمله برنامه های یادواره شهدای انقلاب اسلامی اردبیل در دانشگاه ازاد بود.

 

انتهای پیام/ج