نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: اقتصادی کد خبر: 8909 ۲۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۱

رئیس کل دادگستری استان اردبیل

فعالان صنعتی و تولید کنندگان حمایت قضایی می شوند

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: طبق سیاست‌های دستگاه قضایی در تلاش هستیم هیچ مجموعه صنعتی در استان تعطیل نشود و از‌ کلیه فعالان صنعتی و تولیدکننده در سطح استان حمایت لازم قضایی انجام می‌شود.

فعالان صنعتی و تولید کنندگان حمایت قضایی می شوند

به گزارش ابصارخبر، حجت‌الاسلام حسین کثیرلو ظهر امروز در در جمع خبرنگاران به تشریح وضعیت رو به رشد سبلان پارچه پرداخت و نوشت: در سفر سال گذشته آیت الله رئیسی به استان اردبیل، ۲۱ مصوبه در رابطه با حوزه تولید استان به تصویب رسید که یکی از مهم‌ترین برکات سفر رئیس قوه قضائیه رفع مشکلات سبلان پارچه بود.

وی افزود: طبق گفته مدیرعامل مجموعه سبلان پارچه پس از رفع مشکلات این مجموعه بزرگ تولیدی، در حال حاضر یک هزار و ۴۰۰ نفر مشغول به کار هستند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: طبق سیاست‌های دستگاه قضایی در تلاش هستیم هیچ مجموعه صنعتی در استان تعطیل نشود و در صورت وجود هرگونه مشکلات مالی مجموعه‌های تولیدی و صنعتی از طریق راه‌های قانونی مشکلات حل و فصل شود تا شاهد بیکاری هیچ کارگری نباشیم.

کثیرلو گفت: پیرو سیاست‌های دستگاه قضایی و دستورات رئیس قوه قضائیه، با اشخاصی که برای فعالیت مجموعه‌های صنعتی مشکلاتی ایجاد کنندد با آنها به‌شدت برخورد می‌شود.

وی افزود: کارآفرینان و فعالان اقتصادی و صنعتی باید توجه داشته باشند که کلیه اقدامات اعم از تاسیس شرکت، ادامه فعالیت و تهیه کلیه اقلام مورد نیاز باید از راه قانونی انجام شود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل تشریح کرد: بنا به دستور رئیس قوه قضائیه، از‌ کلیه فعالان صنعتی و تولید کننده در سطح استان حمایت لازم قضایی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ج