نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

سرویس: سرویس خبری کد خبر: 9537 ۱۸:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خبرداد:

تداوم برف روبی و بازگشایی راه های روستایی استان توسط سپاه و بسیج+ عکس

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت:با توجه به‌ بارش سنگین برف و کولاک شدید در استان،امکانات و تجهیزات تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع)،برای برف روبی و بازگشایی راه های روستایی استان بسیج شده است.

تداوم برف روبی و بازگشایی راه های روستایی استان توسط سپاه و بسیج+ عکس

به گزارش ابصارخبر، سردار غلامحسین محمدی اصل عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:به دنبال بارش سنگین برف و کولاک شدید در استان،امکانات و تجهیزات مهندسی تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع) استان برای برف روبی شهر اردبیل و بازگشایی راه های روستایی استان بسیج شده است.

وی افزود: با توجه به حجم زیاد برف در شهر اردبیل،از روزهای نخست، امکانات و تجهیزات مهندسی رزمی تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع) را برای تسریع در روند برف روبی و کمک به مجموعه شهرداری اردبیل  پای کار آوردیم و همچنان این روند ادامه دارد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد:بعد از بلو‌ک بندی شهر اردبیل و تشکیل اکیپ ها،درخت تکانی و برف روبی معابر شهری نیز با بهره گیری از توان انسانی و تجهیزاتی ستاد سپاه استان،تیپ ۳۷ حضرت عباس(ع)،گردان های امام حسین(ع) و فاتحین،ناحیه مقاومت بسیج و گروه های جهادی شهرستان اردبیل انجام گرفت.

محمدی اصل افزود: به دنبال بسته شدن راه مواصلاتی تعدادی از روستاهای استان،بازگشایی راه های روستایی در حوزه استحفاظی شهرستان های اردبیل و نیر توسط ماشین آلات سنگین مهندسی رزمی تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع) در حال انجام است‌ و علاوه بر این شهرستان ها،با راهداری استان نیز همکاری لازم انجام می‌گیرد.

وی گفت:در شهرستان های درگیر برف و کولاک نیز از ظرفیت های موجود در نواحی مقاومت بسیج،برای برف روبی معابر عمومی و درخت تکانی برای جلوگیری از شکستن درختان استفاده می شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد:امداد رسانی به خودروهای گرفتار شده در مسیر و در داخل شهر اردبیل توسط گروه جهادی تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس(ع)،حضور گروه های جهادی یگان رزم با خودروهای تاکتیکی در جاده های منتهی به شهر اردبیل برای امداد رسانی به خودروها،انتقال برف های دپو شده از سطح شهر اردبیل،بازگشایی جاده اردبیل_کورائیم به طول ۳۰ کیلومتر و راه های فرعی و روستایی،از جمله اقدامات سپاه و بسیج است.

محمدی اصل عنوان کرد:بسیج و سپاه خادم و خدمتگزار است و در شرایط سخت و بحرانی بر خود وظیفه می داند که در کنار ولی نعمتان انقلاب باشد.

 

انتهای پیام/ج