نمایش 1 - 10 از 215
حاتم رسولی
یادداشت؛
زبان هنر، زبانی عمومی است که تاریخ را در می‌نوردد و مقید به مکان هم نیست،هنر نه برای توجیه عمل سیاستمداران و سیاست بازان که برای رهنمون ساختن جامعه برای نیل به اهداف بلند و آرمانی ملت‌ها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
مسوول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پارس آباد
ترویست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط رئیس جمهور آمریکا؛ نتیجه سیلی سختی بود که این روزها در مقابل اقتدار سپاه در یاری رساندن غرورآفرین شان به سیل زدگان، خوردند.
مهدی مهدی زده
یادداشت؛
اعلام حکومت جمهوری اسلامی ایران در 12 فروردین، جوانه های اندیشه و عمل را در ملت های مستضعف جهان شکوفا کرد و آنهایی را که از الگوهای غربی دل سرد شده بودند، به اندیشه و اراده ای نیرومند برای ساختن جامعه ای نو مجهز کرد.
بازخوانی صدور یک فتوا
یادداشت؛
25 بهمن ماه سالروز صدور حکم امام خمینی مبنی بر ارتداد سلمان رشدی است. امام با حکم شجاعانه خود علاوه بر نشان دادن قدرت مرجعیت ، آمادگی و هوشمندی تاریخی آن، امواج ناشی از خشم و اعتراض جهان اسلام علیه این اقدام را سازماندهی کرد.
حامد هاشمی مجد
یادداشت؛
جنگ اقتصادی مجموعه ای از اقدامات عامدانه، غرض ورزانه، خصمانه و هدفمند دشمن با ابزارهای اقتصادی مانند پول،بانک، تحریم، محاصره ی اقتصادی است که با هدف تضعیف و کاهش توان اقتصاد و مقاومت ملی و در نهایت تغییر رفتار یا رژیم انجام می گیرد.
یادداشت دانشجویی
عده ای از مسئولین وکارشناسان ، هنوز هم به اقتصاد مقاومتی باور ندارند و برخی از افراد دانه درشت نظام از جنگ اقتصادی ترس دارند، نا امید هستند و به دشمنان وغرب چشم دوخته اند
یمن
المیرا غضنفری نوشت؛
امروز مظلومیت یمن، نشانه ی مظلومیت یک ملت است، ملتی که سالهاست طعم تلخ بی کسی را چشیده و امروز با خبیث ترین کفار زمان در حال ستیز است،
جهاد علمی
فاطمه حاضری:
بسیج نهادی وسیع است که توانایی پاسخ به نیازهای اساسی و حیاتی جامعه را دارد و در عین حال با اجزای دیگر نظام، چنان هماهنگی و پیوند دارد که انفصال آن جز با انحلال جامعه اسلامی متصور نیست.
مقاله تحلیلی
حرکت پویا ی دانشگاه ها به سمت ایجاد دانش همراه با توسعه ی شرکت های دانش بنیان در جهت توسعه ی اهداف اقتصادی به جهت تأمین نیاز های جامعه باعث پیشرفت اقتصادی کشور می شود.
یادداشت؛
در تاریخ دوم اکتبر امسال، ناپدید شدن یک ژورنالیست به عنوان تیتر یک روزنامه ­ها، سایت­ها، شبکه ­های رادیویی و تلویزیونی قرار گرفت، خیلی زود بیشتر تحلیل­گران برای این موضوع یادداشت نوشته و سیاستمداران و اصحاب رسانه درباره آن اظهار نظر کردند.

صفحه‌ها