نمایش 1 - 10 از 212
بازخوانی صدور یک فتوا
یادداشت؛
25 بهمن ماه سالروز صدور حکم امام خمینی مبنی بر ارتداد سلمان رشدی است. امام با حکم شجاعانه خود علاوه بر نشان دادن قدرت مرجعیت ، آمادگی و هوشمندی تاریخی آن، امواج ناشی از خشم و اعتراض جهان اسلام علیه این اقدام را سازماندهی کرد.
حامد هاشمی مجد
یادداشت؛
جنگ اقتصادی مجموعه ای از اقدامات عامدانه، غرض ورزانه، خصمانه و هدفمند دشمن با ابزارهای اقتصادی مانند پول،بانک، تحریم، محاصره ی اقتصادی است که با هدف تضعیف و کاهش توان اقتصاد و مقاومت ملی و در نهایت تغییر رفتار یا رژیم انجام می گیرد.
یادداشت دانشجویی
عده ای از مسئولین وکارشناسان ، هنوز هم به اقتصاد مقاومتی باور ندارند و برخی از افراد دانه درشت نظام از جنگ اقتصادی ترس دارند، نا امید هستند و به دشمنان وغرب چشم دوخته اند
یمن
المیرا غضنفری نوشت؛
امروز مظلومیت یمن، نشانه ی مظلومیت یک ملت است، ملتی که سالهاست طعم تلخ بی کسی را چشیده و امروز با خبیث ترین کفار زمان در حال ستیز است،
جهاد علمی
فاطمه حاضری:
بسیج نهادی وسیع است که توانایی پاسخ به نیازهای اساسی و حیاتی جامعه را دارد و در عین حال با اجزای دیگر نظام، چنان هماهنگی و پیوند دارد که انفصال آن جز با انحلال جامعه اسلامی متصور نیست.
مقاله تحلیلی
حرکت پویا ی دانشگاه ها به سمت ایجاد دانش همراه با توسعه ی شرکت های دانش بنیان در جهت توسعه ی اهداف اقتصادی به جهت تأمین نیاز های جامعه باعث پیشرفت اقتصادی کشور می شود.
یادداشت؛
در تاریخ دوم اکتبر امسال، ناپدید شدن یک ژورنالیست به عنوان تیتر یک روزنامه ­ها، سایت­ها، شبکه ­های رادیویی و تلویزیونی قرار گرفت، خیلی زود بیشتر تحلیل­گران برای این موضوع یادداشت نوشته و سیاستمداران و اصحاب رسانه درباره آن اظهار نظر کردند.
یادداشت دانشجویی
امروز به گفته رهبر عزیزمان آمریکا دیگر آن آمریکای چهل سال پیش هم نیست و از آنجا که چهره استکباری این شیطان بزرگ بیش از پیش در دنیا آشکار گشته بطوریکه اکثریت تصمیمات این کشور هم در داخل و هم در بین شرکایش،با مخالفت روبه رو می شود.
 دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق نوشت:
تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یا به تعبیر امام خمینی (ره) “انقلاب بزرگتر از انقلاب اول” واقعه ای بود که حتی برروی انتخابات ریاست جمهوری آن زمان آمریکا به طور مستقیم تاثیرگذار بود و باعث ریزش آرا عمومی کارتر،رئیس جمهور وقت آمریکا در انتخابات پیش رو شد.
پیاده روی اربعین حسینی
یادداشت؛
حرکت عظیم اربعین که برای دوستداران اهل بیت(ع)، امیدآفرین و برای دشمنان اسلام مأیوس کننده است نشانه ی بصیرت دینی و شور توأم با شعور عزاداران و عاشقان حسینی است.

صفحه‌ها