نمایش 1 - 10 از 20
شهید علیرضا موحد دانش
وبلاگ لاله های غریب؛
سردار شهید علیرضا موحددانش اولین فرمانده لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع) در وصیت‌نامه‌ خود می نویسد: شما خوب می‌دانید که شهید عزادار نمی‌خواهد، رهرو می‌خواهد.
 درس هایی از وصیت نامه امام خمینی (ره)
وبلاگ دانشجویی؛
بزرگترین آرزوی من این است که مردم ایران از چنگال ظلم نجات پیدا کنند و صاحب کشوری باشند آزاد و مستقل . دارای نظامی اسلامی که در آن حقوق انسانها آنچنان که اسلام دستور داده است رعایت شود.
اقتصاد نفتی
وبلاگ زایش ذهن نوشت؛
تاکید صرف بر افزایش تولیدات نفت خام و صادرات آن یکی از مشکلات و مواردی است که متاسفانه دولت به عنوان نقطه امید اقتصادی به آن نگاه می کند و موید آن است که هدف گذاری دولت بر اقتصاد نفتی است.
وبلاگ آرتاویل نیوز
وبلاگ آرتاویل نیوز منتشر کرد؛
این روزها اگر هنگام راه رفتن در معابر شهر اردبیل به خصوص در نقاط مرکزی این کلانشهر با سوزش چشم و احساس خارش در گلو و تنگی خفیف نفس مواجه شدید، تعجب نکنید چون متاسفانه چند روزی است که چتر سیاه و تیره آلودگی هوا بر آسمان این پاک شهر هم چنبره کرده است.
وبلاگ زایش ذهن
وبلاگ زایش ذهن بررسی کرد:
لزوم توجه هر سازمان، گروه و یا فرد مسئول به رسانه‌های خبری خود نتایج و مشخصه‌هایی دارد که می‌تواند بر حسب سیاست‌های درست یا اشتباه نتایج متفاوتی را رقم بزند
تربیت مسجدی
مطلب وبلاگی:
همانطوریکه در رشد وبلوغ یک گیاه چندین مولفه از جمله خاک، آب، اکسیژن و...تاثیرگذار است و نتیجه نهایی را روی گیاه خواهدگذاشت، در رشد و بلوغ فرزند نیز سه مولفه خانواده، محیط و دوستان تاثیرگذارند.
ژورنالیست جوان
مرگ سیاسی هنگامی اتفاق می افتد که به تدریج قدرت واقتدار سیاسی عمومی رخت ببندد و به مالکیت خصوصی تبدیل شود به عبارت دیگر سیاست عمومی ذاتاً خصوصی شده باشد.
ویژگی های همسر خوب - ابصارنیوز
تیمور نوشت:
تیمور در وبلاگ شخصی خود نوشت: همسر مناسب برای هر کس تعاریف خاص خودش را دارد اما اصولی وجود دارد که باید در همه آنها یکسان باشد. در واقع همسر خوب، همسری است که معیارهای پایه را داشته باشد و بعد از آن معیارهای مورد علاقه شما را تامین کند.
پله هاي خالي ارتقاء - ابصارنیوز
مینا میرقاسمی نوشت:
مینا میر قاسمی در وبلاگ خود نوشت:در عصري كه به سر مي بريم، اكثر كشورهاي جهان در جهت ارتقاي سطح فكري و معلومات مردم خود قدم هاي عمده اي برداشته اند به طوري كه اكنون داشتن اطلاعات بسيار و قابل دسترس سريع براي همه ممكن و ميسر شده است.
بازافرینی فرش اردبیل با سنگ های ترکیه ای - ابصارنیوز
فرزاد تقی زاده در اخبار اردبیل نوشت:
فرزاد تقی زاده در وبلاگ خود نوشت:در اقدامی جالب توجه از سوی صنعتگران ترکیه ای، اثر تاریخی و شاهکار هنری "فرش اردبیل" به صورت سنگ فرشی با 2 میلیون قطعه سنگ مرمر طبیعی بازآفرینی شد.

صفحه‌ها