پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
29. آبان 1397 - 16:14   |   کد مطلب: 6985
رئیس دانشگاه فرهنگیان اردبیل با بیان اینکه ارمان‌های بسیج توسط امام خمینی(ره) تا ابد ترسیم شده است، گفت: به اعتراف همگان بسیج مأموریت خود را در نظام و انقلاب به درستی ایفا کرده است.

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، رضا عبدی رئیس امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل در مراسم تکریم و معارفه  مسئول بسیج دانشجویی پردیس آزادگان نیر ضمن تبریک هفته وحدت، هفته بسیج و هفته کتابخوانی به بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران در خصص بسیج اشاره کرد و گفت: امروز دنیا به این باور رسیده است که حضرت امام خمینی(ره) با راه اندازی بسیج در واقع انقلاب را حیات بخشیده و ارمان های آن را تا ابد تاریخ ترسیم کرده است.

وی اعتراف مدعیان شرق و غرب در خصوص این تصمیم امام خمینی(ره) را متذکر شده و افزود: به اعتراف همگان بسیج مأموریت خود را در نظام و انقلاب به درستی ایفا کرده است بطوریکه حضور بسیج در صحنه های انقلاب موجب اعتلای کشور و مهمترین عامل خنثی سازی توطئه های دشمنان تا به امروز بوده و خواهد بود.

عبدی با بیان اینکه بسیج برای نهاد خاص و یا ویژه گروه خاصی نیست به ابعاد مختلف فعالیت های بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج متعلق به همه اقشار مختلف مردم است و هر کس که خود را بسیجی می داند موظف به رعایت اصول انقلاب و نظام بوده و باید در راه اعتلای انقلاب و کشور تلاش کند چونکه رضایت الهی و سعادت ابدی در گرو فعالیت های جهادی و بسیجی وار برای اهداف اسلام و انقلاب است.

رئیس امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان اردبیل در پایان سخنان خود با بیان اینکه بسیج مهمترین نهاد صیانت از نظام و انقلاب اسلامی ایران است، گفت:بسیج فراجناحی و مربوط به همه اقشار مردم است و همه باید در تحقق اهداف انقلاب بسیجی وار تلاش کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار