پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
مجلس شورای اسلامی
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
بازی سایه روشن
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
مجمع وبلاگ نویسان اردبیل
پایگاه تحلیل های دانشجویی
5. آبان 1397 - 15:14   |   کد مطلب: 6909
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبرداد:
اختصاص ردیف بودجه برای فعالیت کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی
معاون فرهنگی‌ و دانشجویی دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی اردبیل ازاختصاص ردیف بودجه برای فعالیت کانون‌های این دانشگاه خبرداد و گفت:این بودجه در قالب فصل ۵ به آنها پرداخت می‌شود.
بهروز دادخواه

به گزارش خبرنگار ابصارخبر، بهروز دادخواه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جمع اعضای شورای مرکزی کانون آراز این دانشگاه از اختصاص ردیف بودجه برای فعالیت کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خبرداد و گفت:خوشبختانه فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، حمایت‌های مناسبی از فعالیت کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی داشته و نگرش مثبتی به این فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی دارد.

دادخواه در ادامه سخنان خود به نشست اخیر معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: اختصاص ردیف بودجه به فعالیت تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مورد موافقت واقع شد و این بودجه در قالب فصل ۵ به این فعالیت‌ها پرداخت می‌شود.

وی افزود: به این منظور لازم است که کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی برنامه‌ها و اهداف خود را ترسیم و در قالب یک برنامه‌ریزی مناسب به مدیریت فرهنگی دانشگاه تحویل دهند تادر برنامه جدید بودجه بر اساس برنامه عملیاتی در اختیار کانون‌ها قرار می‌گیرد و دبیر کانون‌ها با ارائه مدارک هزینه خود، برای برنامه‌های بعدی بودجه دریافت می‌کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار