پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
خشت آخر
روایت عشق
کمک به سیل زدگان
رونق تولید
ثبت نام خادمین شهدا
پایگاه خبری تحلیلی سبلانه
پایگاه تحلیل های دانشجویی
بازی سایه روشن
2. شهريور 1398 - 22:12   |   کد مطلب: 7715
رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل از برگزاری نشست تخصصی استانی ناجا و جامعه اسلامی در اردبیل خبرداد و گفت: این همایش در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می شود.

به گزارش ابصارخبر، حجت الاسلام محمد شعبانپور رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل عصر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری نشست تخصصی استانی ناجا و جامعه اسلامی در اردبیل خبرداد و گفت: این همایش در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سی ام مهرماه در برگزار می شود.

وی در ادامه سخنان خود به محورهای همایش اشاره کرد و گفت: مبانی نظری، رویکردها و ابعاد جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری در اردبیل ، جایگاه جامعه اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب  و نقش ناجا در آن، نقش و جایگاه سازمان ها، نهادها، مراکز نظامی و انتظامی و آموزشی و فرهیختگان استان  در تحقق جامعه اسلامی، ضرورت تحقق جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری، الزامات آموزشی و پژوهشی  و مهارتی ناجا در تحقق جامعه اسلامی از جمله محورهای این همایش است.

وی با بیان اینکه اساتید، صاحب نظران و پژوهشگران می توانند آخرین یافته های علمی خود را در خصوص محورهای این نشست علمی تا پنجم شهریورماه به دبیرخانه همایش واقع در عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل ارسال کنند، گفت: به مقالات برتر جوایز نفیس نقدی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/ج

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار